Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hostess munkánál mit kell...

A hostess munkánál mit kell érteni a kérdőívezés alatt? ÉS mi a tapasztalototok róla?

Figyelt kérdés
LÉgyszíves segítsetek :)
2010. máj. 25. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Oda kell pofátlankodnod a parkolókba pl, hogy létszíves kitöltenéd ezt a kérdőívet, de még az előtt, hogy a csöves odaállt, hogy elkérje a százast a kocsiból, mert ha utána mész oda téged is elküldenek a p*csába, bár sztem előtte is...
2010. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
87%

Tehát, ahogy az előttem lévő is írja, oda kell menni emberekhez és minél intelligensebben meg kell őket kérned arra, hogy válaszoljanak pár kérdésre. Próbálni kell minél jobb szövegeket kitalálni, pl: hogy nem vesz igénybe egy percnél többet az egész! (Vagy valami ilyesmi!)

Egyébként nagyon sokat számít a külső megjelenés is, én pl mindig sikeres vagyok az ilyen kérdőívezésben, mert nekem szívesen kitöltik. :D Mindig jönnek a hülye szövegeikkel a férfiak, hogy huuu de akkor a számodat megadod cserébe... Ilyenkor csak mosolyogni kell és ennyi... Nem megerőltető munka egyáltalán. Én szeretek hostesskedni nagyon!!!! :)

2010. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!