Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhög fel a kutyám...

Miért köhög fel a kutyám kukacokat?

Figyelt kérdés
Ma reggel bokákolt a kutyám és egy fehér vastagabb, de rövid kukacot köhögött fel. Én teljesen ledöbbentem. Állatorvost csak holnap tudok hívni. Szerintetek mi történt a kutyusommal? Milyen betegség okoz ilyet?
2016. aug. 2. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A kutyát 3 havonta kell féreg hajtózni, ha férges, ha nem (megelőzés).

Ha már a száján jön ki féreg, az elég durva fertőzésre utal. Doki ad majd megfelelő szert rá.

2016. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem a házikoszt miatt. Miénk is azt kapott és nem volt férges. Hiába kapott gyógyszert néha, nem jött ki kukac.
2016. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló engem meg a hozzád hasonló buta, tudatlan emberek akasztanak ki. Én sem szoktam leszólni senkit, de ha valaki interneten magyarázza nekem meg, hogy a labradorok nem kényesek (holott minden fajtiszta kutya kényes, főleg a labradorok) és, hogy a táp és a házi koszt miatt kap férgességet egy kutya hát az egy nagyon buta ember. Nem, a kenyér nem kutyának való. Valószínűleg ebben az országban senki nem ad kenyeret a kutyájának, sőt kaviárral etetik őket.Prémium tápokkal, mert mi egy iszonyatosan gazdag ország vagyunk. A sületlen nagy állatvédő dumájával kérem boldogítson más kérdezőt! Köszönöm!
2016. aug. 3. 07:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, a kutya nem azért férges, mert házikosztot kap (ami akkor sem való neki), hanem mert nem féreghajtjátok. Valószínűleg a kakit sem szeditek, mert abba is ott kell legyen a féreg, hamarabb, minthogy felköhögi. A fajtAtiszta kutya csak akkor kényes, ha olcsó, rossz helyről származik, de ez most mindegy is. Lényeg, doki minél hamarabb. A véleményem jó részét, csak azért nem írom le, mert nem akarok személyeskedni. Prividre itt válaszolva, feltettél egy kérdést, bárki válaszolhat rá, még olyan is, akinek nem tetszik a válasza. A kutyának ettől függetlenül megy a drukk!
2016. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Normális emberek válaszát vártam, ez lemaradt a kérdésből. Bocs.
2016. aug. 3. 08:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy kilenc éves labradorom van és képtelen vagyok értelmezni a kényes szót rá bármilyen szempontból. A rossz időt le se szarja, a fizikai terhelést jól bírja, bármit megeszik, egészséges, a bundájával gyakorlatilag semmit nem kell csinálni. Mitől kényes? A kényes kutyáról valami öleb ugrik be először, amit át kell emelni a pocsolyákon, mert nem hajlandó belelépni.
2016. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!