Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá apukámat?...

Hogyan vegyem rá apukámat? ⬇

Figyelt kérdés
Na, az egész úgy kezdődött, hogy sikerült úgymond "kikönyörögnöm". Viszont ezt pár nap múlva vissza is mondtam, mert úgy gondoltam, egy új, ismeretlen korszak lesz a jövő évem. Viszont ezt megbántam, és úgy érzem csúnyán félreértettem a dolgot. Mostmár sehogy sem tudok zöldágra verődni apukámmal szemben kutya-ügyben. Egyébként nem értem őt se...egyszer megengedi és már el van intézve a dolog, legközelebb már hallani sem szeretne róla. Ne értsétek félre, betartja az igéreteit, de ezt most én csesztem el. Ja, és ne haragudjatok, hogy picit "éretlen címet" adtam meg: "Hogyan vegyem rá apukámat?⬇" A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek aki időt szánt erre!:)))

2016. aug. 5. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na most, nem túl sokat bizonyítottál neki azzal hogy akartad a kutyát aztán egyik napról a másikra már nem is kell. Szerintem ezt már elszúrtad. Majd egy idő múlva próbáld újra.
2016. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy mondat véget elharapott a gép! Szóval: "Sikerült kikönyörögnöm egy yorkit"!
2016. aug. 5. 17:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen milyen fajta. Azzal hogy most visszamondtad arra következtethet hogy a majd meglévő kutyát is csak egyszerűen odébb lököd ha ráunsz (még ha nem is csinálnád meg) Szóval sajnos elvesztetted a bizalmát, ezen már nem nagyon lehet segíteni :/
2016. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Szerintem sehogy. De talan egy kisebb haziallatba belemenne.
2016. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha a jövő éved még neked is bizonytalan, lehet jobban is tetted. Egy yorki végig fog kísérni életed 15 éven minimum, nem elég úgy dönteni, hogy most még oké. Mi lesz ha egyetemre mész majd, stb? Sztem ne kapkodd el, és ha magad is bizonytalan vagy, akkor még ne vágj bele.
2016. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 piriiiii ***** válasza:
Most akkor akarod azt a kutyát, vagy sem? Ezt döntsd már el, basszus. Egy kutyával foglalkozni kell ám.
2016. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Apukád nem magának akar kutyát. Belőled pedig jogosan nem nézi ki, hogy 15 évig gondoznád.
2016. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát már van egy hörcsögünk. De nem ez a gond! Nem az a baja, hogy azt hinné ráunnék a kutyára, hanem, hogy teljesen egyetért azzal, hogy igazam volt a jövő évvel kapcsolatban. De! Mivel látta, hogy észbekaptam, hogy most "repül" az egész kutyprojekt, azt hiszi, hogy csak azért mondom most, hogy elrontottam, félreértettem stb., hogy lehessen kutya. Mert ő ismer engem, egy cél érdekeben szinte mindenre képes vagyok. Ez akár lehet negatív, akár pozitív cselekvés is részemről. A yorkit pedig elmondása szerint azért tartotta volna jó ötletnek, mert megtanulnék felelősségteljes gazdi, ember lenni.
2016. aug. 5. 17:46
 9/20 anonim ***** válasza:

" ő ismer engem, egy cél érdekeben szinte mindenre képes vagyok."


- És ehhez nem hajlandó asszisztálni. Nagyon helyesen teszi: egyszer meg kell tanulnod, hogy nem teljesülhet mindig az, amit Te akarsz.

2016. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves "Piriiiii" válaszoló!

Igen, szeretném a kutyát, de akkor máshogy álltak a dolgok, gondolatok. Változott azóta az élet, és ezzel együtt a véleményem is! Egyébként meg ha fogom magam és írok szerintem egy roppant udvarias kérdést Felétek, azért elvárnám, ha már ide kommentelsz egy kis udvariasságot. És igen...ezt egy 17 éves kis tini mondja. Csak mert úgy vélem, attól még, hogy fiatal vagyok kijár nekem is a tisztelet, ahogy én is megadtam Neked!

Szép napot!

2016. aug. 5. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!