Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá apukámat?...

Hogyan vegyem rá apukámat? ⬇

Figyelt kérdés
Na, az egész úgy kezdődött, hogy sikerült úgymond "kikönyörögnöm". Viszont ezt pár nap múlva vissza is mondtam, mert úgy gondoltam, egy új, ismeretlen korszak lesz a jövő évem. Viszont ezt megbántam, és úgy érzem csúnyán félreértettem a dolgot. Mostmár sehogy sem tudok zöldágra verődni apukámmal szemben kutya-ügyben. Egyébként nem értem őt se...egyszer megengedi és már el van intézve a dolog, legközelebb már hallani sem szeretne róla. Ne értsétek félre, betartja az igéreteit, de ezt most én csesztem el. Ja, és ne haragudjatok, hogy picit "éretlen címet" adtam meg: "Hogyan vegyem rá apukámat?⬇" A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek aki időt szánt erre!:)))

2016. aug. 5. 17:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bevallom kicsit rosszul estek. Nem azért mert elmondtátok a véleménytek, hanem mert teljesen máshogy gondoltam és meglepődtem válaszaitokon! De mégegyszer köszönöm, hogy szántatok időt kérdésemre!:) További szép napot kívánok mindenkinek!
2016. aug. 5. 17:55
 12/20 anonim ***** válasza:
"piriiiii"-nek igaza van. Te hisztizel feleslegesen. Én is egy tök normális választ írtam (#1 vagyok) és az utolsó válaszod mégis mindenki felé irányul... Na most akkor ki a tiszteletlen és lenéző?
2016. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Állj meg egy pillanatra. A kutya 10-15 évig a társad lesz. Most pár nap után visszamondtad a kutyát.

Tudod neki biztosítani, hogy 15 éven keresztül sétáltatod, eteted legalább naponta 2X (A sétára 3 a "hivatalos")?

Lesz pénzed 15 éven át etetni, orvoshoz vinni?

Ha ezekre a válasz igen, akkor vagy kész egy kutyára.


Már több helyen leírtam (az ötlet másé):

Vegyél egy nyakörvet.

Sétáltasd meg naponta 3X az időjárástól és egyéb programoktól függetlenül


Ha ez megy, pár hónapig, már van miről beszélni

2016. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek szólt. Én próbáltam nem vitákba bocsátkozni, de látom pár embernek ez nem volt ínyére! Ha engem leszóltok, vagy bárkit, nem csak a ti időtök megy el , hanem egy embernek rossz érzéseket produkáltok, holott próbált udvarias, értelmes lenni felétek. Ez volt az utolsó kommentem, törlöm a kérdést, nem esett jól a stílusotok!
2016. aug. 5. 18:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem értelek. Mit vártál? Hogy majd úgy beszélnek veled mint egy hercegnővel? Már nem egyszer tettél fel kérdést és ott ugyan nem válaszoltam de már láthattad hogy ezen az oldalon ez a "hangsúly" a megszokott. Ezen igazán nincs mit megsértődni :) Válaszoltunk a kérdésre ennyi éppen elég. Az meg hogy nem olyan válaszokat kaptál amilyeneket vártál úgyszintén nem a mi hibánk.
2016. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

33 perc, és törlöd a kérdést.

Na jó, nem. Csak írtad, hiszen nem tudod törölni.

2016. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hajaj, ha visszamondtad a kutyát azért, mert neked éppen "rázós éved" van, akkor mihez fogsz kezdeni, amikor majd érettségizel? Vagy ha tovább akarsz tanulni? Mert főiskolán/egyetemen félévente "rázós" a helyzet. Vagy ha dolgozni mész? Az is elég "ismeretlen korszak" lesz eleinte, akkor addig hova teszed majd a kutyát? Sajnos ebből áll az élet, az ember kénytelen szinte állandóan "ismeretlen vizekre" evezni és alkalmazkodni. Félre ne értsd, én megértem, hogy most a suli az első és ez így is van rendjén, szerintem most arra fókuszálj, mert apukád úgysem fog engedni mostanság. Aztán ahogy telik az idő, majd látni fogod hogyan alakul nagyjából az életed, akkor próbáld meg újra felhozni a témát. Ha meg akkor sem, hát majd lesz yorkid, ha külön laksz.
2016. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm szépen a válaszokat, bevallom kicsit rosszul estek."

Üdv a Gyakori kérdéseken! :D

2016. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, szerintem várj egy kicsit, amíg kiderül mi lesz a továbbtanulással. Másik város, kollégium, stb. Ha már kiderül hogy mi lesz veled a következő években, akkor már te is, és apukád is jobban tud tervezni. Kollégiumba vagy albérletbe nem igazán lehet kutyát vinni, akkor meg tulajdonképpen max hétvégén látnád, és a szüleid gondoskodnának róla.
2016. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miben fog változni a jövő éved?

Z mondjuk fontos kérdés...

2016. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!