Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatod a Magyar...

Mi a tapasztalatod a Magyar illetve a Weimari vizslával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Weimarit nem ismerek, de sokáig gondolkoztam, hogy vizslám legyen, iszonyatosan okosak, könnyen taníthatóak és nagyon kedves kutyák. Nekem nagyon tetszenek a magyar vizslák. De végül aztán egy menhelyi keverék kutya boldog tulajdonosa lettem. :) Talán majd lesz vizsla is egyszer, most egyelőre beérem a jelenlegivel is.
2010. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Családunk megbecsült tagja volt 14 évig egy magyar vizsla.

Kedves, nyugodt úriember/kutya volt, néha bizony kissé sértődékeny. Csak ajánlani tudom:)

2010. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja annyi még, hogy igazi kanapéművésszé vált, ha beengedtük lakásba, de aztán kapott egy vizslafotelt:D
2010. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos. Túlságosan is. A mi vizslánk villanyt kapcsol le/fel, ajtót nyit/csuk...stb. Mostanában a fikókokat próbálja kihúzni a konyhában, remélem nem tanulja meg. :S :D Amúgy utánfutó típus. Egész nap ott van a nyakamban (képletesen persze). Am két éves és mostanában tűnt fel, hogy soha nem büdös, rákerestem a neten és azt írták, hogy tényleg nem büdös soha, még alap kutyaszaga sincsen, főleg, mert macska-módra tisztogatja magát és mert ilyen típus és kész. :D Most ennyi jutott eszembe így hirtelen. :)
2010. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, am Magyar vizsláról írtam. Weimari is tetszik nagyon, csak úgy tudom, hogy az nagyobb, mint a magyar vizsla. Nekem meg pont így tökéletes a mérete. Fel tudom emelni a mozgólépcsőn meg ilyenek. :)
2010. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves magyar vizslám van. Szuka. Imádom, nagyon okos, nyugodt. Van egy fél éves baba a családba, és olyan okosan, finoman bánik vele. nagyon arik együtt. Nincs ivartalanítva még, de csak higiénai szempontból szeretnénk, mert amúgy ha tüzel, akkor sem szökik ki.
2010. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 van, aki egyszer beleszeret, soha többé nem kell neki másik.... Szerintem teljesen különbözik más kutyáktól, olyan egyedi "vizsladolgaik" vannak. Csak olyannak ajánlom aki sokat mozgatja és van elég ideje rá, mert nagyon lelkisek, mozgásigényesek és igénylik a következetes, határozott nevelést, mert okosságukat unalmukban nem mindig jó dolgokra használják...... Sok meggondolatlanul vásárolt vizsla tette már rémálommá a gazdája életét és került menhelyre....
2010. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!