Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 19-27 éves lányok! Mennyire...

19-27 éves lányok! Mennyire tetszenek Nektek ezek a kutyuskák? Fényképek lent.

Figyelt kérdés

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]


[link]

<<<<<----->>>>>

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]


[link]


Ha nem csupán a kutyusok, hanem a gazdi is szimpi legalább egy kicsit nektek, ottmaradnátok a simogatás után beszélgetni/ismerkedni is vele?


2016. aug. 6. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Nagyon aranyosak, az utolsó kettő mondjuk nekem nem tetszenek. Igen szivesen beszélnék ha normálisnak tűnik.
2016. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden kutya tetszik, de nem megyek oda simogatni, csak távolról csodálom:) Ha én is kutyával vagyok és a kutyák játék kompatibilisek akkor odamegyek persze ha a másik gazdi nem ellenkezik és akkor beszélgetek is ha van miről, de foglalt vagyok szóval nem ismerkedek:D Amúgy nem lehetetlen így ismerkedni, főleg ha kutyajátszótérre jársz mondjuk és a másik is rendszeresen jár oda. De nehogy már az alapján válassz kutyát hogy a gyks közönségnek milyen tetszik, ez elég nevetséges:D
2016. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
kutyával akarsz csajozni??XDDD vicces vagy..
2016. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első, köszi! :)


Utolsó, soha ne beszélj olyan dologról, amiről láthatóan gőzöd sincs - mert ennél nevetségesebb viszont nincs! ;)


De hogy megnyugtassalak: azért írtam PONT őket ki, mert nekem ők a kedvenceim, imádom ezen fajtákat! És még csak véletlen sem konkrétan a gyakoris közösségtől kérdeztem, hanem lányoktól. Ha tetszik nekik is általánosságban, akkor bármilyen hihetetlen is számodra, az azt jelenti, hogy az utcán/parkban sétálgató hölgyeményeknek is fognak.

Tudod, a lányok főként ott vannak! :D


"Amúgy nem lehetetlen így ismerkedni."


Köszönet Neked is! ;)


Utolsó, ezek szerint lövésed sincs mit akarok. Inkább menj rontsd a hülyeségeiddel máshol a levegőt. Köszike! :)

2016. aug. 6. 17:20
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted:D Én arra gondoltam hogy úgy általánosságban ne azért válassz egy adott fajtát mert a lányoknak, vagy bárkinek tetszik. Hanem mert tudod hogy hozzád, az életstílusodhoz, a környezetedhez, igényeidhez illik. Meg attól még mert mondjuk itt 5 ember azt írja hogy neki a szamojéd tetszik akkor az nem jelenti azt hogy azoknak a lányoknak akikkel találkozol majd kutyasétáltatás közben többségben is az fog tetszeni. Az meg szintén csak mellékes hogy lehet akármilyen szép, cuki, stb a kutyád ha te nem tudod lenyűgözni a lányt abban a pár percben akkor semmivel se vagy előrébb.
2016. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Annál nevetségesebb sincs,hogy 27 év körülieket is TINI kategóriában kérdezed......... :D

Tanulj meg eszköz nélkül csajozni. Mert a kutya neked itt csajozási eszköz. Ez gáz..

2016. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

"Utolsó, soha ne beszélj olyan dologról, amiről láthatóan gőzöd sincs - mert ennél nevetségesebb viszont nincs! ;)"


"És még csak véletlen sem konkrétan a gyakoris közösségtől kérdeztem, hanem lányoktól. Ha tetszik nekik is általánosságban, akkor bármilyen hihetetlen is számodra, az azt jelenti, hogy az utcán/parkban sétálgató hölgyeményeknek is fognak."


Na, olvasd szépen át amit írtál... felháborodhatsz, mondhatod, hogy nem csajozni kell a kutya, pedig azért kell... nem tévedett a válaszoló azzal, amit írt.


És ha már a nevetségesnél tartunk... ha kutya nélkül nem tudod felkelteni egy lány érdeklődését, kutyával sem fog menni. Ha meg valaki meglát utcán, vagy parkba, bárhol a városba, és szimpatikus vagy neki, akkor kutya nélkül is szimpatikus leszel neki. Ha meg csak a kutyát tartja aranyosnak, te nem tetszel neki, akkor hiába van kutyád, csak emiatt nem lesz a tiéd.


Remélem érted, mire gondolok...

2016. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Ha te nem tudod lenyűgözni a lányt abban a pár percben."


Ezzel nem vitatkozom, tisztában vagyok vele. :) Azért köszi, hogy Te legalább normális hangnemben próbáltál írni.


Kedves mindentudó nagyokos utolsó! A felnőtt kapcsolatban fizikai képtelenség bármilyen kérdést feltenni, mert ott akárki kérdez akármit, a hozzád hasonló besavanyodott, másokat ismeretlenül gyűlölő igen kedves emberek azonnal olyan gyomorforgató, másokat besarazni próbáló gyűlölet-hadjáratba kezdenek, hogy tetszik, vagy sem, itt kell megkérdezni. De lehet egyik-másik hozzászólást olvasva már itt sem lehet kulturált válaszra számítani.


Mégis mit remélem? :D Egy ártatlan kérdésre normális választ kapni a XXI. században az interneten? :)


És még ezek hiszik a saját véleményükről hogy mintha az valami kőbe vésett alapigazsáfg lenne... Ejj, baj van itt a fejekben, nem is kicsit. :) Néhány embernek sürgősen magába kellene néznie, mielőtt ismeretleneket oltana.

Na én lépem, anyázzátok továbbra is egymást szerencsétlenek! ;)

2016. aug. 6. 17:47
 9/22 A kérdező kommentje:

"Nem tévedett a válaszoló azzal, amit írt."


Nem csak ő, ezek szerint még Te sem tudod mit akar a másik. Csak úgy süt rólad, hogy nem kizárólag csak erről van szó, de hagyjuk, el sem tudjátok képzelni, mi lehet még ezek kívül a háttérben.


A mellébeszélés és a tudatlanság megvédése azért megy neked is.


Feladom, makacs és korlátolt emberek nem fogják megérteni, egy dolog több tényezős is lehet... Azért csak gondolkozz el ezen.


Jó vitatkozást nektek, de immár nélkülem! :D

2016. aug. 6. 17:51
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi én csak 16 vagyok.De! Én a kutyákat szeretem. Figyelj ezek a fajták szépek meg minden de ha nekem a kutya tetszik akkor akár egy öreg bácsi is állhat a póráz másik végén az sem fog érdekelni. Ha a kutya miatt megyek oda akkor nem a gazdája fog érdekelni. Habár lehet hogy ezt csak én gondolom így :) Nekem is van egy ezekhez hasonló cukisággombócom és már meg sem tudom számolni hányan szólítottak le hogy megsimogathassák. Lányok, fiúk, nénik, bácsik egyaránt mégsem érdekeltem senkit. Mindenki a kutya iránt érdeklődött :) Szóval szerintem ne vegyél csak ez miatt kutyát.
2016. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!