Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 19-27 éves lányok! Mennyire...

19-27 éves lányok! Mennyire tetszenek Nektek ezek a kutyuskák? Fényképek lent.

Figyelt kérdés

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]


[link]

<<<<<----->>>>>

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]


[link]


Ha nem csupán a kutyusok, hanem a gazdi is szimpi legalább egy kicsit nektek, ottmaradnátok a simogatás után beszélgetni/ismerkedni is vele?


2016. aug. 6. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet!!!!

Eleve nem mennék oda ismerkedni, hanem kutyázni. Után simán ott hagynálak, mert amikor megyünk sétálni az az idő az enyém és a kutyámé :)

2016. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan fajtát válassz, ami HOZZÁD való! Az életstílusodnak, személyiségednek és energiaszintednek megfelelő kutyát válassz. Értem ez alatt, hogy ha te napi 3x 30 perc sétát tervezel, akkor semmiképpen ne samoyedet vegyél... Nincs is annál kiábrándítóbb, amikor a kutya totál nincs összhangban a gazdival, húz, rángat, ugat, felugrál, nem megy vissza, egyszóval kezelhetetlen. Vagy a kutya még láthatóan menne, mert pörög, a gazdi meg már majd meghal a póráz végén...


A fajta amúgy tényleg tök mindegy, mert mindenkinek más tetszik, de általánosságban, aki kutyás, annak bármelyik kutya tetszik. Itt vagyok én, ismerek egy srácot, akinek egy sima keverék kutyusa van, de hatalmas forma az a kutya (az enyém konkrétan szerelmes belé, mindig nagyokat játszanak), ugyanakkor nagyon engedelmes, látszik rajta, hogy imádja a gazdáját, aki amúgy szintén nagyon jó fej.


25/N

2016. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#9


Talán nem a kutyával való ismerkedésre akartál kilyukadni az elején? Ha nem, akkor meg nem a mi szövegértésünkkel vannak gondok, hanem a te fogalmazásoddal.


"Ha nem csupán a kutyusok, hanem a gazdi is szimpi legalább egy kicsit nektek, ottmaradnátok a simogatás után beszélgetni/ismerkedni is vele?"


Őszintén, ebből mit kéne még leszűrnie bárkinek is?


Ugyanoda lyukadunk ki. Aranyos a kutya, megáll valaki, ismerkedni akarsz, hátha szimpi leszel neki. De ha valakinek bejössz, kutya nélkül is meg akar majd ismerni. Legyen kutyád, ha akarsz, de ne azzal akarj ismerkedni. Ha meg nem a csajozásban történő sikertelenséged az oka, hogy kutyát akarsz, fogalmazd meg mi a valódi célod, és ne sértegess másokat, amikor te nem tudod kifejezni magad.


Ennyi.

2016. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az imponál, ha valakinek jól nevelt és boldog a kutyája. Ha láthatóan csak azért kellett, hogy lehessen vele csajozni, amúgy meg egyáltalán nem illenek össze, a gazdi repül a kutya után, mert nem bírja visszafogni, a kutya behívhatatlan, a gazdinak nincs semmi tekintélye, az nem szexi, hanem szánalmas.Az ilyen pasit messzire kerülöm. Ugyanígy a szaporítótól vett 30 ezres fajtajellegű keverékek sem imponálnak, viszont az, ha valaki felelősen választ kutyát, akár menhelyről, akár igazi tenyésztőtől, az nagyon is jó pont. Ha meg azt látom, hogy a kutya lesi a gazdája minden kívánságát jól nevelt, láthatóan boldog, kiegyensúlyozott, akkor teljesen mindegy a fajta, szívesen ottmaradok beszélgetni. Szóval jól gondold meg, milyen kutyát veszel és milyen célból, nehogy az ellenkező hatást váltsd ki, mint amit akartál.

24/N

2016. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

Ekkora fatokut meg nem lattam :)))))

Most komolyan csak igy tudsz becsajozni???

Na de gondolom tartani azert egy kutyat nem erdemes csak mert te maskepp nem talalsz magadnak csajt ugyhogy van egy tippem a szamodra,vallalj kutyasetaltatast,penzt is keresel vele es hatha odamegy hozzad is a parkba egy-ket csajszi...

Ne haragudj de nevetseges vagy.

2016. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Most írtam ki nemrég egy kérdést, odáig vagyok a szamojédokért, teljesen beléjük szerettem, így valszeg jövőre szerzek egyet. Így ha akárkit meglátnék egy szamojéddal és láthatóan nem rohan, biztos leszólítanám beszélgetésre, hogy meséljen a kutyusáról. A farkas spiccek is aranyosak, az agárfélék nekem egyáltalán nem tetszenek.

DE!

Kutyust ne úgy válassz azért, hogy melyik a legjobb csajmágnes, hanem hogy melyik passzol a legjobban hozzád, melyiknek tudod legjobban megteremteni a szükségleteit. Bár gondolom szeretsz futni, mert tipikusan sportos kutyusokat választottál. Ebben az esetben pedig szamojéd, egy hete láttam kb életem elsőjét, és azonnali szerelem volt :)

Sztem kevés kutyabarát csaj tud ellenálni ezeknek hófehér habos "plüsskutyusoknak"

25/N

2016. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 annyira azért ne bíztasd.Te lehet hogy szereted ezt a fajtát és tudod mit vállalsz fel vagy készülve rá. Viszont elégé olyan érzésem van hogy a kedves kérdezőnk tudása ott kimerül hogy a kutya elöl ugat hátul xraik. Én ilyen embereknek semmiféle kutyát nem ajánlok. Látszólag kiválasztott pár plüssnek kinéző fajtát amik nem mellesleg átkozottul makacsak és pont nem első kutyának valóak. hiába aranyos a kutya ha látszatra neveletlen, ne adj isten agresszív a közelébe nem mennék.

Kérdező: Szépek azok a fajták amiket kiválasztottál de tudsz bármelyikről bármit is?

2016. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Természetesen, azzal én is úgy vagyok, hogy nincs elkeserítőbb látvány, mint egy kutyákhoz nem értő gazdi, és a neveletlen kutyusa, pláne amikor azt látom, hofy ráncigálnak egy kutyát a pórázon, mert addig nem terjedt el a tudomány, hogy legalább azon megtanuljon jönni. De mivel az illető azt írta, ezek a kedvenc fajtái, én vagyok olyan jóhiszemű, hogy azt feltételezzem, akkor ismeri is őket, már tapasztalt kutyás(mivel egyik megnevezett fajta sem kezdő kutya) és tudja is biztosítani, ami nekik kell, ami napi szinten igen szép mennyiségű foglalkozás, és sport. Én is még csak most tanulom úgymond, hogy mire is lenne szüksége egy szamojédnek, alkalmas lennék-e rá, hogy bevállaljak egyet.

Bár az is tény, engem tuti nem érdekelne, kinek tetszik a kutyám, vagy kinek nem, az a lényeg, hogy én jól érezzem vele magam, és a kutya is velem. Egy szamojédnél pedig ki kell harcolni az alfaságot, különben cseszheted a nevelését, a kutya tojik majd rád.

2016. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az első kettő nagyon szép és cuki, a többi is aranyos viszont az utsó kettő nem.Nem szeretem az agarakat.(nem olvastam az előző válaszokat)
2016. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen. Mind cuki. De baratsagosra kell ne elned hozza hogy meg akarjam simizni eleve. De siman minden kutyatulajjal elbeszelgetek.
2016. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!