Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 19-27 éves lányok! Mennyire...

19-27 éves lányok! Mennyire tetszenek Nektek ezek a kutyuskák? Fényképek lent.

Figyelt kérdés

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]


[link]

<<<<<----->>>>>

[link]

<<<<<----->>>>>

[link]


[link]


Ha nem csupán a kutyusok, hanem a gazdi is szimpi legalább egy kicsit nektek, ottmaradnátok a simogatás után beszélgetni/ismerkedni is vele?


2016. aug. 6. 17:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ezt ott buktad el, hogy én ismerősök kutyáit sem simogatom, nemhogy idegenekét. Ha mégis szóba állok valaki kutyással, akkor az a kutya viselkedéséről szól: félre húzódjunk-e, belemászik-e a kutyám arcába, odamehetünk-e, de jól nevelt, de okos, de ügyes.


Csajozni ugyanúgy lehet mindegyikkel, illetve egyikkel sem: tudom, hihetetlen, de a lányok is egyediek, így pont kutyák terén is annyira változatos az ízlésük, mint férfiak terén. A helyedben inkább arra koncentrálnék, hogy melyik az a fajta (és egyed) ami leginkább illik hozzád: az egyéniségedhez, mozgásigényedhez mert ahogy elnézem, elég nagy a szórás.

2016. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

tudom hogy kicsit késői válasz, de szerintem fontos hogy tudd: ne várj el semmi ilyet a kutyatartástól

se én, se egyik barátnőm se mennénk oda valakihez, csak mert aranyos kutyája. a kutyák nem fogják odavonzani a lányokat, főleg nem lesz ismeretség a velejárója

nemtom ki az, aki megállítana, csakmert aranyos kutyát sétáltatsz xD bocsi, de azért a hozzáállás jó, nem akarlak eltántorítani, de tényleg így van:D

esetleg neked kéne tenned, hogyha látsz egy lányt kutyátsétáltatni, akkor megsimogatod a kutyusát, és elkezdesz vele beszélgetni. de magától nem fog ez az egész az öledbe pottyanni

2016. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!