Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeret a kutyánk, mert...

Nem szeret a kutyánk, mert soha nem ugat, nem nyüszít, ha elmegyünk? Még a kapuban sem áll, mikor elmegyünk?

Figyelt kérdés
Le se sajnál minket. Nem érdekeljük?
2016. aug. 7. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Olvass el 1-2 kutyával foglalkozó könyvet, aztán nézz vissza ide, hogy mekkora hülyeséget kérdeztél..
2016. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél.... Ez annyit jelent hogy a kutyátok bízik bennetek tudja hogy visszajöttök ezért nem kezd vonyítani. A másik hogy nem fél az egyedül léttől. Mi épp ezzel küzdünk szóval örülj hogy nálatok nincs ilyen....
2016. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tényleg butaság.


A kutya nem teljesen úgy működik, ahogyan a romatikus könyvekben meg vagyon írva.

De visszakérdezek: Neked miért baj az, hogy nem fesztiválozik, nem megy a saját, és a szomszédok agyára?


Egyébiránt, hogy nem hisztizik pont annak a jele, hogy bízik bennetek, tudja hogy úgyis visszajöttök hozzá, így nem esik kétségbe, tudomásul veszi hogy "majd jöttök".

2016. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne hisztizz már könyörgöm! Senki sem kíváncsi 6-10 éves gyerekek hisztijére!
2016. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Volt egy vitám "kutyaszakértö" ismerősömmel, akinek folyton a hátsójában a kutyája, és mindig a kapuban ugat, nyüszít, ha elmegy. Ő Azt mondja, azért mert szereti, ragaszkodik hozzá. Én meg azt mondtam, nem tekinti falkavezérnek. Szerinte az én kutyám nem szeret engem, mert nem bújik hozzám, nem jár folyton a nyomomban, és nem érdekli, ha elmegyek.

Ezért kérdeztem itt meg, mert meg akarom neki mutatni a válaszokat, bár arra úgyis azt fogja mondani, hogy itt senki nem ért a kutyákhoz(:

2016. aug. 7. 09:04
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez bocs, de mindenki részéről hülyeség.


Engem a kutyám falkavezérnek tekintett és mégis ott toporgott a kapuban ha elmentünk. Aztán elmentünk és szépen csendben megnnünket.

Az valóban fura, hogy rád se bagózik.

2016. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó, azt hozzáteszem hogy mindig volt rá esélye, hogy elvigyük, mert én nagyon sok helyre magammal hurcoltam mert imádtam, szal mindig megpróbált velünk jönni :D
2016. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát mond meg a "kutyaszakértő" ismerősödnek hogy a kutyája nem hogy nem bízik meg benne de megnevelve sincs. Minden olyan viselkedésről le kell szoktatni ami bárkit zavarhat. Szóval nyugodtan mond meg neki hogy olvasson pár kutyás könyvet és tanuljon még kicsit, utána ne felejtse el megnevelni a kutyáját.
2016. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy nevelni kellene a kutyáját, mert bemenni sem lehet hozzá, mivel folyton felugrál , de "csak örül és szeret".
2016. aug. 7. 09:13
 10/18 A kérdező kommentje:

Mi is folyton magunkkal visszük mindenhova, be a városba, kirándulni, vízpartra, de azt tudja, ha megyünk, mert akkor azzal indítok, hogy gyere, és nyakörv feltéve, kocsival kiállok, addig ő leültetve vár. Csak engedélyre jöhet ki, a kapun, és vezényszóra ugorhat be a kocsiba.

Ha nem visszük el, mindig mondom, most nem jöhetsz, vigyázz a házra. Ilyenkor már nem jön tovább, elmegy és lefekszik. Na ismerősöm szerint nem szeret, nem ragaszkodik hozzám.

Az tény, hogy valóban nem egy bújós kutya, azt sem szereti, ha folyton simogatják, ha megunja, feláll, és elmegy.

2016. aug. 7. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!