Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír a kutyám?

Miért sír a kutyám?

Figyelt kérdés
7,5 éves drótszőrű Foxterrier kutyám az utóbbi időben sokat sír (de rendesen nyüszít és néha még a könnye is folyik)Orvosnál egy hete voltunk vele (a füle miatt) és ott megvizsgálta meg kapott szurit is (meg gyógyszert) de nem hinném hogy még fájna a füle (látom rajta hogy nem a fájdalom miatt sír) Már minden hülyeségre gondoltam hogy valami közelgő bajt jelez stb. (mivel a kutyák jól megérzik...)De nem tudom az utóbbi egy hétben csinálja ezt mióta visszajöttünk a nyaralásból (ő itthon maradt anyumékkal) és előtte sosem volt ilyen "random sírós" Pedig nagyon sokat foglalkozunk vele és ha mindenki itthon van akkor is ül az ágyában és random nyüszít/sír.Ha valaki tapasztalt már hasonlót és megírná mi lehet az oka azt megköszönném...

2016. aug. 8. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem macskám van de dettó ugyan ezt csinálja.Egyszerűen megsértődik hogy nem voltatok vele meg nem foglalkoztatok vele amég nyaralni mentetek.
2016. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!