Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust vehetnék?

Milyen kutyust vehetnék?

Figyelt kérdés

Napi 8 orában dolgozom, de anyukám itthon van.

Reggel 2 órát és este 2 órát tudnék rá szánni +eü séták. Hétvégén kirándulni, hosszú sétákra vinném.

Barátságos, családi kutyust szeretnék.

Előre is köszönöm.


2016. aug. 9. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez kicsit kevés infó de eddigiek szerint én talán pulit , mudit vagy pumit ajánlanék ha már komolyabb kutyás múltad van schnaci és bullmasztiff
2016. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát volt régebben egy keverékem, talán még a retrieverek tetszenek, bár nem tudom, hogy viselné panelban:S
2016. aug. 9. 13:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Terrierek? :)

Westie? :)

2016. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát a westie is tetszik, csak a szőre miatt tartok:/
2016. aug. 9. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Sztem a menhelyiek a legjobbak, azokból lesznek a legjobb családi kutyák, és mondd a menhelyen higy egy aktívabb kutyát szeretnél...
2016. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Keveréket.

Ha fajtatiszta, akkor pl. spánielek, bichonok.

2016. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 5: lehet igazad van.

6: spániel jól megvan lakásban? (Az angol cocker -re gondolok)

2016. aug. 9. 15:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem spánieljeim van és ők annyira szeretnek lakásban lenni, pedig mindig bejöhetnek
2016. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jól megvan a spániel, ha kellően le van mozgatva minden nap. Azért elég mozgásigényes, lévén vadászkutya.
2016. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és a spánielt azt nem kell kozmetikázni? Mármint nyírni kell vagy ilyesmi? És kell neki vmi különleges táp, hogy szép és egészséges legyen?

(Bocsi a sok kérdésért, nem volt még ilyen fajtatiszta kutyám, de utána nézek majd)

2016. aug. 9. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!