Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust vehetnék?

Milyen kutyust vehetnék?

Figyelt kérdés

Napi 8 orában dolgozom, de anyukám itthon van.

Reggel 2 órát és este 2 órát tudnék rá szánni +eü séták. Hétvégén kirándulni, hosszú sétákra vinném.

Barátságos, családi kutyust szeretnék.

Előre is köszönöm.


2016. aug. 9. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De, a bundáját ápolni kell. :) Nyírni nem muszáj.

Minden kutyának, egy fajtatisztának is, jó minőségű táp jár. Ebben nincs különbség egy fajtatiszta és egy keverék kutyus között.

Spániel fajtamentés oldalát is megkeresheted esetleg. Épp múlt héten láttam egy szépséges, fiatal kislány spánielt, aki náluk gazdikereső.

2016. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem úgy gondoltam, hanem vannak olyan kutyafajták akiknek bizonyos időközönként nyírni kell a szőrét..

Az előző kutyám az maradékokon, főtt kaján élt meg néha volt neki táp hozatva a tescobol.

Azért kérdeztem, mert úgy tudom a fajtatiszták kényesebbek (?)

2016. aug. 9. 19:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha lesz kutyád, akkor kérlek ne ezekkel etesd. Az elsőnek sem tett jót, hidd el.

Egy normális, jó minőségű táppal etesd majd.

Ha fajtatisztát veszel, akkor a tenyésztő ajánl tápot is, sőt ad is majd egy kicsit a kutyával.


Döntés előtt azért érdemes körülnézni néhány menhelyen. A legtöbb helyen kölykök is vannak, illetve sok barátságos, kedves, fiatal keverék is. (Önkéntes vagyok menhelyen).

2016. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a segítséget.

Akkor még gyerek voltam és nem tudtam sokmindent.

De akkor most majd előtte utána járok alaposabban, mielőtt hoznék kutyust.

2016. aug. 9. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!