Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a csivavákról?

Mit gondoltok a csivavákról?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 15:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20 ez szép és jó és igaz is csak kár hogy egy kezemen megszámolom hány ilyen kutya van... nem rosz kutyák csak alapból arra a sorsra jutottak szerencsétlenek hogy az emberek játékai legyenek, gyerekpótló, táskadísz, szobakutya, macskapótló....ez a sorsuk....
2016. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
nagyon utálom őket.
2016. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21-es, érdekes, nálunk kutyás ismerősi körben az összes teljesen normális.


Az, hogy hülye a gazdája, sosem a kutya hibája.

2016. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Csivavám van és az előző válaszokat látva többségében naiv kívülállókat látok akik személyesen még nem ismerkedtek ezekkel a kutyákkal. A csivava viselkedését leginkább a nevelés határozza meg, természetesen ha ez nem megfelelő akkor előjöhetnek a fentiekben leirt problémák, de valójában ez bármelyik kutyával megeshet. Az én kutyám alapból szobatiszta volt amikor megkaptam, és még sohasem volt agresszív velem vagy a családommal szemben, viszont idegenekkel nagyon bizalmatlan. Az úrikutya leifás abban nyilvanul meg hogy szeret az ennivalók között válogatni. Sok helyen azt olvasom hogy szobakutya, nos hát ez nem teljesen igaz legalábbis az en kugyám hosshúszőrű es mióta megkaptam az udvaron lakik csak a kahánházba engedjük be télen. Tanítani is lehet őket. Nem teljesen igaz hogy egyfolytában ugat es ha ezt is teszi az azért van mert a csivava jelzőkutya, mas állatokkal ki tud jönnim es megfelelő nevelés mellett kedves, játékos társunkká vállhat mint barmely más kutya.
2016. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem személy szerint nagyon tetszenek. Szép, formásak. Egyáltalán nem ugatnak folyton stb... a viselkedésük nevelés kérdése. Nekem is van egy rövid szőrű csivavám, semmi probléma nincs vele. Nem ugat, nem szed szét semmit, szótfogad. Csak jól kell nevelni. :)
2018. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!