Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mellső lábai egy...

A kutyám mellső lábai egy medvééhez hasonlítanak. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa lehet a kérdés, de elmagyarázom. Ez kb úgy néz ki hogy a lábfejek befelé fordulnak a könyökök pedig kissé szét állnak. A hátsó lábaknál az ellenkezője. Mozgásban nem gátolja és nem is zavarja, ez a furcsa láb állás csak séta közben látszik ha egy helyben áll akkor nem, de én valamiért aggódom. Fél éves, 3 hónaposan került hozzánk, már akkor is így nézett ki(talán egy picit enyhébb volt vagy csak nem látszott mert rövidek voltak a lábai). 3 hónap alatt 3x voltunk orvosnál(nem ez miatt) 2x kérdeztem meg hogy szerinte van-e valami gond, de egyik alkalommal nem válaszolt a másik alkalomkor azt mondta minden oké. Mások szerint sincs gond, azt mondták hogy mivel nagytestű így most "össze-vissza" nő, majd felnőtt korára helyrejön. Már egy ideje zöldkagyló port is szeretnék venni csak egyenlőre nem találtam, de majd megkérdezem a dokit hol szerezhetnék. Nem is kövér és sovány sem, jól táplált, makk egészséges. Most úgy döntöttem hogy talán érdemes lenne elvinni másik dokihoz. Szerintetek el kellene vinnem? Vagy csak túlaggódom?

2016. aug. 9. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Fotó van?

Zöldkagylót meg tudsz rendelni a netről :)

2016. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajna a fotó nem sokat segítene mert ha áll akkor nem látszik séta közbeni képem meg nincs :/ Esetleg megpróbálok keresni egyet.
2016. aug. 9. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

menj le a "szűk állás" részhez. Alatta pedig a "hegytipró állás" képéhez.

2016. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki ha áll és kb ugyan ennyire hajlik befelé ha sétál vagy fut. Vagy csak én látom úgy, ezért kérdezem.

2016. aug. 9. 23:54
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 köszi azt már olvastam egyszer. De nem írja hogy ez okoz-e bármi problémát a kutyának és hogy ez normális-e, esetleg meg "gyógyítható"?
2016. aug. 10. 00:01
 6/10 Daaw válasza:
56%
Vagy termeszetesen ilyen es igy all a laba vagy kifogja noni! Ebben biztos lehetsz es ne aggodj miatta! :) csonterositi tablettat vegyel neki mindenfelekepp napi 3 db.
2016. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Csont erősítőt már találtsm de az nem zöldkagyló volt. Igazából nem mertem venni mert volt egy csomó és nem akartam elcseszni a kutyát. Nem nagyon értek ehhez, mi szerint kell választani? Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 10. 08:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem német juhászom van, de a csonterősítő (calcium ) volt az egyetlen, amitől óva intett az állatorvos. Megfelelő etetés mellett nincs rá szükség, ha túladagolod, többet árt, mint használ. A zöldkagylót viszont kifejezetten ajánlotta, én félévente csinálok vele egy kúrát.
2016. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zöldkagyló, és nem kálcium! A kálcium nagyon sokat ronthat csak indokolt esetben szabad adni.

Egyébként hogy van a kis Lizzy? A Szimatka köszöni jól van. ;)

2016. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszöni jól van :) egyébként ezért nem mertem venni mert nem szeretnék ártani a kutyusnak.
2016. aug. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!