Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyamnak?

Mi baja lehet a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Tegnap jartunk dokinal gyomorrontas miatt, yorki, 2 eves. Kapott 4 injekciot, estere mar evett rendbe jott. De ma reggel a jobb hatso labat nagyon furcsan emeli es teszi, hiaba neztem meg nem lattam semmit, tapogattam de nem fajt neki. Nagyon aggodom. Ebbol orvos?
2016. aug. 18. 12:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Beleultettem melegvizbe, masszirozgattam, most epp jatszunk :)
2016. aug. 18. 14:39
 12/17 A kérdező kommentje:
Turot sajtot csirkemellet ajanlott a doki, egy kis turot kapott estere, es a sajat szaraztapjabol evett egy keveset
2016. aug. 18. 14:41
 13/17 anonim ***** válasza:

"gyomorrontásnál" a diéta : Szétfőtt rizs némi főtt csibemellel. Semmi saját táp, meg túró, sajt, egyebek.Főleg, ha tápot eszik egyébként a kutya.

Lehet tudni, mitől lett "gyomorrontása"?

2016. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg a májtól, amit kapott tegnap elott vacsira. Ezeket a kajakat a doki ajanlotta mert ez elott nagyon finnyas gyomra volt, ezert is valtottunk dokit, amit ő ajankott tap a legjobb ez elott semmit nem evett meg. Amiota kap sajtot turot naturjoghurtot nagy ritkan rontja meg a gyomrat. Füvet is zabalt aznap szoval kitudja mi okozhatta. A főtt rizst nem eszi meg.
2016. aug. 18. 15:03
 15/17 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell a kutyarol h soha nem ment meg a hasa, egyszer sem. Szoval szerintem jo etrendet kovettem es kovetek.

S azt sem hiszem h a gyomorrontas koze lenne a labahoz. Max az injekciók

De a doki biztosat mond majd :)

2016. aug. 18. 15:06
 16/17 anonim válasza:

Pont a csirkét nem ajánlom! 😕 Főtt natúr rizs, száraz táp!

2 nap alatt rendbe kell jönnie!

2016. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi! A gyomraval mar semmi gond. A laba idegesit, de mar jobb neki
2016. aug. 18. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!