Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hatékony a fojtó...

Mennyire hatékony a fojtó nyakörv?

Figyelt kérdés

Az én hibámból lenne rá szükség. Még kis korában nem tanitottam meg neki a laza pórázon való sétát. Igaz alég nehéz lett volna mert alig akart jönni félt a kutyáktól, ha valahol ugatott egy kutya másodzor nem mert elmenni előtte. Azóta vátlozott a helyzet (már nem fél kicsit se), mert mindig húz. Még csak fél éves (kan boxer), igy még vissza lehet tartani, de azért zavaró, hogy úgy megy mint egy béka. Szinte már ugrál úgy húz. Ezt csak a séta 3/-én csinálja utána már elfárad.

Tudom, hogy én hibáztam azóta meg is próbáltam kijavitani. Interneten olvastam különböző oldalakon, hogy mit kel csinálni. Meg is csináltam de nem igazán működik.

Tehát nem tudom, hogy a fojtó nyakörv működne-e.



2016. aug. 20. 16:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
A hám nem a legjobb, mert abban aztán tényleg izomból tud húzni. Inkább egy sima nyakörv lenne jó.
2016. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!