Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatok enni a 3 hónapos...

Mit adhatok enni a 3 hónapos kiskutyámnak a száraz tápon kívül?

Figyelt kérdés
Brit premium tápot kap de úgy veszem észre mintha kezdené megunni. Már kapott főtt csirkehúst, de nem arra akarok rászoktatni. Tudtommal a konzervek nem jók. A virsli és felvágott sem ajánlott nekik. Mit adhatok akkor a táp mellett?
2016. aug. 20. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó előtti, remélem minden rendben lesz a kutyusoddal. Jobbulást neki! :)

2016. aug. 21. 08:06
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Remelem....koszonom
2016. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
nekem a 4 hónapos németjuhászom jelenleg fit active lamb and rice tápot eszik (a kövi zsák már brit premium lesz), a 12 és fél éves beaglem brit premiumot eszik+ kapnak mellé nyers husit, nyers zöldséget, akár étemaradékot és gyönyörű a stőrük, makk egészségesek, az emésztésük rendben van. Drágább táp nem férne bele, mi emberek se tudjuk megvenni a legjobb minőségű bio és a többi extra ételeket. A kutyáink jól élnek ha az állatorvos zsebbenyúlós 1-1 betegség miatt akkor kifizetjük (szerencsére ritkn betegek, de pl. a babéziával 3x találkoztunk a másik beaglenkel, aki szegény már nincs köztünk). Azért mert valaki nem tud anyagilag acana, orijen és a többi prémium kategóriás tápot venni a kutyájának, attól nagyonis jó élete lehet annak a kutyának... nem kell lehordani, azt, aki nem tudja ezt megfizetni...
2016. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 bollocks ***** válasza:
70%
Nem arról van szó, hogy nem futja orijenre, de ha már egy alsó-középkategóriás táp sem fér bele, hanem párizsivéggel meg kéthetes virslivel etetik, merthogy nekik sem jut más, 4-est idézve "és néha vacsora sincs!", akkor el kell gondolkodni, hogy szükség van-e ilyen körülmények között kutyára.
2016. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 bollocks ***** válasza:
52%
Elnézést, 2-est idézve.
2016. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
Senki nem írta a kéthetes virslit és a párizsivéget se. Neked nagyon színes fantáziád van, ami a fejedben kiegészíti és színesíti a vitákat, de ez így tök hiteltelen. Nem arról van szó, hogy nem telik rendes kajára a kutyának, vagy éhezik, de a rendes kaja nem mindenkinek a 3000 forintos akármicsodát jelenti. Többek közt a kutyának se!
2016. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 bollocks ***** válasza:
70%

Akkor ezt (2. válasz) hogyan kell értelmezni?

"Persze, de az senkit ne zavarjon, hogy én(meg sok más) főzeléken meg parizeres vajaskenyeren élek és néha vacsora sincs!

Kutyának nem jó a parizer de én nyugodtan megehetem nekem biztosan nem árt ..

Régen is mindenféle maradék kaját meg ilyesmiket megettek."

2016. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Én segítsek értelmezni?

Oké. A kéthetes cucc, meg ilyesmi azt sugallja, fogyasztásra már nem alkalmas, tképp szemét. Az, hogy a kutya virslit eszik, vagy kéthetes nyálkás virslit eszik, nagyon nem ugyanaz. Ezt úgy hívják, más szavainak a kiforgatása.

2016. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 bollocks ***** válasza:
70%
Miért, szerinted ahol a párizsis kenyér is luxus, ott a kutya mit kap?
2016. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Minimum ugyanazt, ha nem jobbat. Ezt jelenti a házikoszt. Nagy tévedés a házikosztot a moslékkal összetéveszteni. Az is házikoszt, ha főzöl a kutyának.
2016. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!