Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyámat?

Mivel etessem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Nem száraz eledelre lennék kíváncsi.

2016. aug. 20. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Kutyáknak való húskonzerv. Házi kosztot is megeszi, az enyém kap néha akár rántotthúst vagy húslevest is, szereti. Édességet ne adj neki. De ez függ fajtától is, vannak kényes kutyusok akiknek nem mindegy mit ad a gazdi (a szomszéd mopszának pl a krumplitól bedagadt a lába meg ilyenek).
2016. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bollocks ***** válasza:
85%
BARF.
2016. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
nyers !!!!
2016. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kutyaszalámit, liba farhátat és tepertőt szoktam adni még a táp mellé. Ha van a közeledben húsüzem, vagy baromfi feldolgozó, akkor érdemes meglátogatni, mert olcsón tudsz venni nyesedékeket, és egyéb dolgokat, ha nagyobb tételben kell. Szárnyasokat adhatod nyersen, sertéshúst csak főve add neki. De főzhetsz neki répát és krumplit. Van sok leírás ezzel kapcsolatban, úgyhogy keresgélj.

Pl: [link]

2016. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én rizzsel szoktam neki összefőzni répát és csirkemellet amit 2-3 csipet sóval ízesítek. Krumplit és konzervet ne adj neki mivel a krumplit a kutyák nehezen emésztik a konzerv pedig tele van ízfokozókkal és adalékanyagokkal.
2016. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal csak nyersen probléma a krumpli, de főve semmi akadálya.

Ez egy jó összefoglaló: [link]

2016. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom attanulmanyoztam, hasznos info volt szamomra koszi megegyszer mindenkinek!
2016. aug. 21. 07:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szárazzal, akkor BARF módszer szerint érdemes.
2016. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kezecske:)
2016. aug. 21. 08:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a BARFot ajánlom.
2016. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!