Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hullik ki a foga?

Miért hullik ki a foga?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, 8 éves. Nagyimé volt,ő konzervvel etette, én most táppal, de szoktam neki venni szárított dolgokat marhalábszár stb.

Nem nagy kutya, szerintem még nem öreg, még is tegnap észrevettem, hogy az egyik felső foga kiesett, és szerintem pár nap múlva a másik is kiesik. Így néz ki a foga, tudom, hogy rossz állapotban van, őszre be is van/volt tervezve a fogkőleszedés..

Ilyen a foga: [link]

Amúgy délután viszem orvoshoz de addig is érdekelne más véleménye :(


2016. aug. 22. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Elhanyagolt ínygyulladás, fogkövesedés, nagyrészt a konzervvel való etetés miatt.
2016. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetne beiktatni egy kis házi kosztot is.Nekem van egy 11 éves kutyám és kap tápot is,házi kosztot is, és semmi baja a fogainak.Semmi mást nem adok neki,a fogaira nem adok neki semmit mert nem kéri, ezekkel nincs semmi baja,makk egészséges.
2016. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!