Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A két kutya agresszív, az...

A két kutya agresszív, az egyik teljesen félelemben tarja a másikat, nem hagyja odejönni hozzánk, nem hagyja enni se, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem az én kutyáim, párom szüleié, úgy lettek befogadva, mikor kicsik voltak, testvérek.

Oltva vannak ivartalanitva nem, nem is hajlandóak...

Az agresszivitasukat "veressel" kezeltek(nem igazival de bottal kergettek oket ha marakodtak) ezert elegge felnek a botoktol es az embertol is ha fenyegetoen rajuk szolna vagy ilyesmi...

A gyengebb kutya szoszerint el van nyomva, nem johet ki a hazabol ha kint vagyunk, amikor odamertem menni simogatni a masik megtepte utana. Sokszor az agresszivebb ramaszik es lenyomja szegenyt o meg morog, az esti kajanal az agressziv elobb az o taljabol eszi ki amit akar aztan a sajatjat.

Elzarni nem lehet oket, mindig kiassak a kerites alatt a foldet. Nincsenek porazhoz szoktatva,de nagy kertben vannak tartva. Amugy ha ketten vannak kint nem marjak egymast akkor mindketto kint van, de nagyon kemenyen erezteti az agressziv a dominanciajat.

Nem tudom mit tegyek, nem az en kutyaim, ezert nem tudom ugy mondani a gazdainak mit tegyenek mert ok azt mondjak jo ez igy, de en nem birom latni ezt, szeretnek valahogy segiteni



2016. aug. 24. 09:11
 1/4 bollocks ***** válasza:
100%
Nem a te kutyáid, sokat nem tehetsz. A titokban ivartalanítás, titokban sétáltatás, titokban kutyasulizás nem jöhet szóba, a következetes tiltás pedig a család többi részének hozzáállása miatt nem megoldható.
2016. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet az lenne a legjobb ha szolnál a gazdinak, hogy valamelyik kutyusnak keressenek új gazdát.


Még ha el is kezdenék nevelni az agresszívabb kutyust (ami nem lenne lehetetlen), ha most úgy gondolják, hogy ez jó, akkor nem mennének a neveléssel semmire mert az első problémánál azt mondanák, hogy nem fojtatják.


Amúgy milyen fajták?

Mennyi idősek?

2016. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pumik és 3 évesek
2016. aug. 24. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom nekik sem volt elmagyarázva mennyire rizikós alomtesókat befogadni.

Meg még sok minden más sem.

Tapsvihar.

2019. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!