Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát választaná...

Milyen fajta kutyát választanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kutyát,de nem tudom,hogy milyen fajta legyen. 2 fogunk venni mert unokatesommal osszekoltozunk.

Feltételek:

LEGYEN:

-nagytestű

-sportos

-jó házörző

-max. 40 kilo


Kutyas tapasztalattal mind a ketten rendelkezünk :)


2016. aug. 24. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha komolyan gondolod, németjuhászmentés,bár ha komolyan gondolnád, nem kerdezgetnel itt, hanem mar utananeznel magadtól, vagy mar lenne annyi ismereted alapból, ami kell, hogy egy jól nevelt, stabil kutyád legyen a kritériumoknak megfelelően .
2016. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 okrwdw ***** válasza:
90%

Mondjuk nálam a 40kg alatti nem nagytestű, ez relatív :D


Amúgy a Cane Corsora minden stimmel, de talán kicsit 40kg fölött lesz.

Nekem 13 évig volt egy Corsom, agilityztünk, sportos volt, remek házőrző, remek barát. Jól kijött az emberekkel és más állatokkal is.

2016. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem relatív hanem tény. 10kg alatt kistestu, 25 alatt közepes ,45 alatt nagy 45 felett óriás. Egy vizsla pl nem kistestu de nem is akkora mint egy németjuhász, az meg nem akkora mint pl a mastiffok.
2016. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 okrwdw ***** válasza:
90%
Elnézést kérek Mr.Wikipedia Náci. Nekem Tosám van, ami kicsit több mint a duplája a 40kg-nak. Nem tudtam, hogy ő nem nagytestű hanem ÓRIÁS. Köszönöm, hogy felvilágosítottál, még ha teljesen irreleváns is a kérdés szempontjából, ma is tanultam valamit! :)))
2016. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Haborodj fel mert egy hulye vagy.
2016. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 okrwdw ***** válasza:
90%
Hülye vagyok, mert nem tudtam, hogy a 90 kilós kutya az nem nagytestű :) Tényleg az én kva anyámat, elnézést :))) Idióta.
2016. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért vagy hulye mert szerinted a 40 kiló nem nagytestű. Tudod a kutyák méretet nem az ilyen vietnami csungohasuhoz szoktak mérni.
2016. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 okrwdw ***** válasza:
A Tosa az szerinted vietnámi csüngőhasú? :D Sokat tudsz a kutyákról látom kiművelted magad googleből :D
2016. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
a kez utolso valaszolonak kosz az ertelmes valaszt. ha veszekedni akartok tegyeteg meg azt privatba. elore is kosz!
2016. aug. 25. 09:50
 20/20 okrwdw ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én az értelmes választ megadtam (én voltam a Cane Corsos hozzászóló), csak a kedves 94es takony barátunk úgy gondolta, hogy rossz napja van, és csak azért is beleköt valakibe.

2016. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!