Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az megszokott dolog, hogy...

Az megszokott dolog, hogy menhelyről betegen adnak ki kutyát? Ez a kutya irtó beteg.

Figyelt kérdés

#kutya #menhely #eb #telep #örökbefogadás #budaörsi állatmenhely
2016. aug. 24. 15:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9-es: hat a doki mondta h egyreszt fertoz, masreszt addig nem lehet beoltani amig beteg, szoval elkaphat dolgokat. Vagy ettol fuggetlenul levigyem, azt mondod?


10-es: sajnalom a kutyat. Remelem a Döme nem jar igy. Azota van masik kutyad?

2016. aug. 25. 01:14
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. Ha ennyire fiatal és nincs meg minden oltása, akkor NE vidd le természetesen (azt hittem, már idősebb kölyök..).


Esetleg lakásba betehetsz valami kis ládát, rekeszt, abba újságpapírt vagy egy kis macskaalmot, aztán ha épp rajtakapod és rákészül a kakilásra, pisilésre, gyorsan tedd bele. Így egyrészt könnyebb takarítani utána és hátha rájön, hogy a ládába kell(ene) kakilnia, pisilnie (ha magától odamegy, dicsérd meg). Ha rendben lesz, utána könnyebb lesz szobatisztaságra is szoktatni, eltünteted a ládát és gyakran lehordod. Mivel nem random módon piszkított a lakásban mindenféle helyre, ha a ládát eltünteted nem fog lazán összevissza hugyozni meg kakilni. Egy darabig persze keresni fogja a ládát, de ha gyakran leviszed pisilni-kakilni, át fog állni arra.


De ez csak tipp :)

2016. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egy tepsit használok erre a célra és macskaalmot. És bejön neki! :) Mondjuk néha kicsit béna, mert a kettő közé pisil és megy ide is, oda is, tehát adtunk a kakinak egy pofont, de ha látom, hogy csinálja, gyorsan beleteszem a fenekét is, hadd végezze a dolgát.


Most elkülönítettem egy sarokrészre, és beraktam neki a tálcát, így sokkal könnyebben megtalálja.


Köszi a tippeket!

2016. aug. 25. 16:48
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamámhoz hoztuk a kiskutyát. Utána egy félős, mentett staffit hoztunk neki. Ő valószínűleg ataxiás, de már lassan 6 éves. Imádjuk (:


Döme most hogy van?

2016. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Domevel epp itt ulunk a dokinal ma kapna a harmadik infuziot. Mar sokkal virgoncabban ul az olemben, folyton ra kell szolni. Es ez jo jel, javul. :-)
2016. aug. 26. 09:47
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hű, az nagyon szuper ((: Gyógyulást neki (:
2016. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 26. 12:22
 18/18 A kérdező kommentje:
Még mindig előjön neki a véres fosás. Tegnap adtam neki szénport, így legalább a vérzés elmúlt, maradt a hasmenés, de látszik, hogy sokkal jobban van. Doki mondta, hogy adjak neki natúr joghurtot, bélflórapótlás miatt.
2016. szept. 5. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!