Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ilyen okos a kutyám?...

Tényleg ilyen okos a kutyám? Vagy nem jól gondolom?

Figyelt kérdés

Egyszer pihengettünk a fa alatt, és kb egy méterre ült tőlem. Egyszer begörcsölt a hasam és összegubóztam és nyivákoltam. És a kutyám felpattant és odajött bebújt a karom alá, nyomkodott az orrával, mintha érezné hogy baj van és miután abbamaradt a hasfájás leült megint mellém egy idő után. Nem tudtam hogy mi volt ez ezért egyszer eljátszottam hogy összeesek és lihegtem és tenyereltem a földön és megint csak hirtelen felpattant és bebújt a kezem alá, nyomkodott az orrával, nyalogatta a kezemet, lökdösött felfelé hogy álljak fel, és amit felálltam még járt körülöttem egy kicsit aztán megint ment a dolgára. Most csak azt hiszi hogy játszok vagy tényleg érzi hogy baj van?


A másik eset pedig egyszer recsegtem az újsággal és megijedt tőle és elment én meg úgy csináltam minta megtámadott volna :D Kicsit lehet furán hangzik de nah sikerült, és ő hiába annyira félt attól a hangtól odaszaladt leszedte rólam és széttépte. Ezt is lehet én értem félre de olyan volt mintha a félelme ellenére megvédett volna.

Mit gondoltok nem jól gondolom a dolgot vagy tényleg így van?

Egyébként egy menhelyről hozott 1 éves kan labi keverék.



2016. aug. 25. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kifejezetten okosság. Minden kutya és macska hasonlóan viselkedik ha jó gazdája van.
2016. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%

igen a kutyát meg éreznek különböző betegségeket ezt bizony tudományok is állítják nagyon okos állatok


egyszer volt egy műsor ahol egy kutya 🐶 folyamatosan a kutya hasát piszkálta és a gazda észrevette és elment a dokihoz ki derült hogy előre haladó rák

2016. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"én meg úgy csináltam minta megtámadott volna"-ezt megnéztem volna videón:D

Egyébként igen,megérzik ha baj van.

Én allergiás vagyok,és amíg nem kaptam rá olyan gyógyszert,ami hatott is,volt olyan,hogy estére alig kaptam levegőt,és a kutya anyukám elmondása szerint úgy aludt mellettem,hogy rendszeresen megszaglászta az arcomat/orromat,hogy veszek-e levegőt

2016. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Bocs a gazdája hasát piszkálta 😃
2016. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 hát igen érdekes volt :D

Amúgy köszönöm érdekes dolgokat mondtatok

2016. aug. 25. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám rendszeresen csinált ilyeneket. Pl egyszer én a földszinten aludtam, a szüleim az emeleten. A kutya az ágyam mellett. Egyszer csak iszonyatos hasfájásra ébredtem. A kutya amúgy fél a magasban, soha nem ment fel az emeletre, de most felment, hogy szóljon a szüleimnek.
2016. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyenek. Egyszer elestem, és kiment a bokám. Egyből rohant és nyalt fel a földről. Addig nem hagyott, amíg nem nyugodtam meg. De mellette a hintán aludni sem lehetett. Addig poszkált, nyalogatott, míg meg nem mozdultam. A legmeghatóbb- ha lehet így fogalmazni, az volt, hogy mindig együtt értünk haza a párommal. Amikor dolgom volt, és nem mentem haza, percekig keresett. Egyszer kórházba vitt a párom, sűrgősségi eset volt. Egyedül ment haza, és nem keresett. Tudta, hogy baj volt.

Szerintem azok a kutyák, akik családtagként van szeretve, nagyon ráhangolódnak a gazdájukra és tuti, hogy érzik a bajt, vigyáznak ránk :)

2016. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!