Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell neki ketrec, vagy amíg...

Kell neki ketrec, vagy amíg jön valaki, nem köthetem láncra?

Figyelt kérdés
Még kicsi a kutyánk,még nincs csak házikója. Nos,eddig feleslegesnek tartottam a ketrecet,mert egyáltalán nem lenne oda bezárva,csak heti 2x ha jön valaki... Nálunk nincs átjáróház. Szerintetek kell a ketrec,vagy megfelelő hosszúságú lánc elég?
2016. aug. 27. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jajjjj! Száljatok már le a földre! A kutyának szüksége van egy kennelre,a saját nyugalma miatt is! Mennyi elkényesztetett kutyát neveltek ti,pont ők fognak ellenetek fordulni.
2016. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a kenelt javasolnám, nekünk is rotink van, és nem egy vendégszerető jószág, pedig nálunk sok vendég van..

Az ok, amiért inkább a kenel: a mi kutyusunk sokkal idegesebb láncon, vagy ki akarja épp tépni, vagy meg sem mozdul.. Míg kenelben, úgy hogy látja a határait a szeme előtt, teljesen nyugodt, ha ugat rátámaszkodik a kerítésre, de úgy hív minket is, hogy menjünk oda.. Csóválja a farkát, alszik a sarokban, tudja, hogy most ott kell lennie, és egyáltalán nem zavarja. :)

Persze boldog ha kijöhet, de már elértük azt is, hogy örömmel szalad be. :)

2016. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a kennelt javaslom sokkal könnyebben megszokja a kutyus (főleg hogy a láncot nem is szokná meg). Viszont azt nem értem hogy minek kérdezel ha a negatív válaszokat már nem bírod elviselni és alapból azt kérdezted hogy kell-e ketrec szóval ha valaki azt írta hogy nem kell ketrec és ne kösd láncra nem értem mér kell azzal jönni hogy ne magyarázzo a "kis tini" meg stb. Na min1 azért remélem segíthettem
2016. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!