Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer tenyeszteshez mik a...

Boxer tenyeszteshez mik a megengedett szinek, illetvevnektek melyik a kedvenc boxer szinetek?

Figyelt kérdés
Szeretnek boxet tenyeszteni,de ezt mar egy elozo kerdesben feltettem ,amire "sok" kedves valaszt kaptam. Mint tudom a feher szinu boxert nem lehet tenyesztesbe vonni. Ez tenyleg igy van? Nektek melyik a kedvenc szinvaltozatotok. Ha van kedvetek kuldjetek kepet is a kedvenc megengedett szinetekrol! :))
2016. aug. 29. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Ha boxert szeretnél tenyészteni, akkor ne gyakorikérdéseken kutakodj, és ne a szín legyen a legnagyobb problémád.

Az lenne a minimum, hogy elolvasod a vonatkozó szakirodalmat, és álmodból felkeltve is kívülről a fajtastandardot, amiben többek között ott szerepelnek a megengedett színek is. Javaslom, hogy kezdd itt a dolgot.

2016. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!