Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt hat a Frontli...

Mennyi idő alatt hat a Frontline spot-on?

Figyelt kérdés
Konkrét kérdésem az lenne, ha ma délelőtt csepegtettem a kutyumra Frontline-t, a kifejlett bolhák mennyi idő múlva pusztulnak el tőle? Szegény kutya a csepegtetés óta szinte állandóan vakaródzik, pedig 1-2 bolhánál nincs több rajta./fehér színű kutyus, könnyen észrevenném, ha sok lenne benne/
2010. ápr. 21. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnál kb. 20 perc múlva láttam, h ugrálank kifelé. Kb. 1-2 óráig vakarózott, de nem folyamamtosan. Szerencsére simán ment. Egy napig nem szabad simagatni őket, h a hatóanyag rendesen felszívódjon mindenhol és ne a kezedre tapadjon.
2010. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha egy-két nap múlva is vakarózik vagy kopik a szőre, esetleg sebesedik a bőre...akkor előfordulhat hogy allergiás erre a márkára
2010. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de továbbra is várnám a tapasztalatokat.
2010. ápr. 21. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
28 naponként adom a kutyámnak a Frontline-t, de nálunk nem volt vakaródzás egyáltalán. Szerintem is az előttem szólónak van igaza. Valszeg allergiás reakció. Esetleg egy fürdetést javasolnék és másik spot-on kipróbálását. Advantix, Stronghold, Duowin, stb. Esetleg doki tudna ajánlani valamit.
2010. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:

Ha nincs rajta bolha, akkor lehet hogy allergiás rá, azért vakarózik.

Ha meg volt, akkor 2 óra múlva kimúlik az összes. (én Advantixot használok, egyszer beszereztünk bolhát és két óra múlva hogy rátettem a kutyára, csak össze kellett seperni)

Vakarni vakarhatja, mert a csípés viszket, nem a bolha.

2010. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat.

Szegénykém még mindíg vakaródzik.

Lehet, hogy tényleg allergiás rá.

A bolhákat azért kiirtja, ugye?

2010. ápr. 21. 18:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végre abbamaradt a vakaródzás, és a bolhák is megdöglöttek. Lehetséges, hogy a szer hatására élénkedett meg a bolhasereg, még egy utolsó támadást intézve?
2010. ápr. 21. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem utolsó támadás volt, hanem a szer hatására elkezdtek menekülni.
2010. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!