Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullok tényleg annyira...

A pitbullok tényleg annyira vadak lennének?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még pitbullom, szóval nem tudok róluk sokat de azt mondják, hogy nagyon vadak. Elvileg mindenféle szabály is van rájuk, hogy hogyan lehet őket tartani, sétáltatni stb.

De tudomásom szerint a pitbullokat is már jó ideje tartják háziállatként, akkor is lehetséges, hogy bárhányadik generációnál is tartunk (amelyikeket házikutyának tartunk) akkor is benne lesz a kiskutyákban az a "vad gén"? Szóval mintha oroszlánt próbálnánk meg háziasítani? Mindegy hányadik generációja él velünk az eredeti oroszlánnak, ugyanolyan vad lesz?



2016. aug. 31. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mások nem fogják elhinni, főleg ha nem akarják elhinni. Nekem is bizonygatja mondjuk apósom is, hogy higgyem el, senki nem fog benyúlni a kocsimba, míg a hátsó ülésen ott a kutyám. Mondom ezt nem hiszem, hisz látni rajta, hogy majd belehal a csóválásba meg a simi kunyerálásba. Lihegve vigyorog, és nyüszít az embernek. Nem hinném, hogy bárki támadásnak vélné. De szerintük simán, már csak a kinézete miatt is, hogy pitbull. Hát nem tudom...
2016. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"csak azok mondják, hogy nem, akiknek van."


Mert esetleg ők élnek velük a nap 24 órájában és jobban kiismerik a kutyáikat, mint bármelyik önjelölt szakértő?

2016. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Nekem nincs is pitbullom, nem is volt, mégse gondoltam, hogy "veszélyesebb" kutya lenne mint a többi. Csak hát másoknak ezt nem igazán tudtam bizonyítani, nem hitték el annak ellenére, hogy nekik sincs semmi tapasztalatuk a témában... Én meg utálom az ilyen gondolokodás nélküli elutasítást, bárkiről vagy bármiről legyen szó így gondoltam megkérdem itt a témában jártasabbakat. :)
2016. szept. 1. 19:37
 14/14 anonim ***** válasza:
pit bullokat állítólag baby sitter kutyának tartották bizonyos helyeken...
2017. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!