Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bulldog tartása?

Angol Bulldog tartása?

Figyelt kérdés
Angol Bulldogot szeretnék venni, már néztem kennelt. Egészségügyi problémáiról tudok. Tapasztalatból mit mondatok róla?

2016. szept. 4. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, csak két barátomnak... Nem túl hosszú életűek, pedig elvileg jó helyről voltak. Elég borzasztó volt látni, hogy az egyik kutya nem tudott sétáltatás közben megtenni egyhuzamban mondjuk 500 métert. Félúton meg kellett állni pihenni vele, mert megfulladt volna. Miért akarsz ilyen kutyát? Annyi normális, aranyos, életrevaló fajta van.
2016. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van másik kutya, csak bentinek jó lenne ez.
2016. szept. 4. 19:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na igen... a másik bulldog abba halt bele, hogy hazaért a gazdája este munka után, és túlságosan örült. Azt hiszem, neki a szívével volt probléma. De lehet, hogy ő is megfulladt, majd megkérdezem.
2016. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább Francia Bulldogban kéne gondolkoznom... :D Az elvileg jobb...
2016. szept. 4. 19:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából ugyanaz a kettő. De remélem, mások is válaszolnak majd. Egyébként soha nem értettem, mi tetszik valakinek a bulldogokban. Ok, ízlésről nem érdemes vitatkozni.
2016. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem én találtam amúgy ki, nekem se a kedvencem közel se...
2016. szept. 4. 19:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a párod találta ki? Mert akkor detto ugyanaz a történet lenne, ami a haverommal esett meg. Elég drága próbálkozás volt neki.
2016. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De...
2016. szept. 4. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát akkor ez esetben az észérvek úgysem hatnak. Vagy összevesztek, vagy megveszed a kutyát. Egyet javaslok csak, ne te fizesd az egészet.
2016. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Holnap már indulhatok érte, megpróbáltam lebeszélni... :D
2016. szept. 4. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!