Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartasz kutyát? Mi jót...

Miért tartasz kutyát? Mi jót ad neked?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert aranyos. Tacskó.
2016. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 totolala ***** válasza:
44%

Feltétlen szeretetet... Ha elkúrtál valamit, ha rossz kedved van, ő hálásan jön és felvidít..


Ezzel szemben a macska csak akkor jön ha kaja van...

2016. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igaz barát
2016. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szereti a kutyát, annak hiába is írja az ember, hogy mi mindent lehet rajtuk szeretni, mert úgysem érzi át/érti meg igazán. Egyszerűen a jelleme, a ragaszkodása, az őszinte szeretete mindent felülmúl. Elsősorban családtagként, egy kedves kis társként, legjobb barátként és nem az ember szolgájaként tekintek rájuk. Kutyapárti vagyok egyértelműen.:)
2016. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert "jó buli". A kutya megpróbál a maga egyszerű gondolkodása szerint megfelelni, segíteni. Ahhoz, hogy ez működjön sok tanítás kell, ami jó közös program.

Ha az ember kutyával megy valahova egészen másként kezelnek az emberek (hol kedvesebben, hol tartózkodóbban)

2016. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
54%

Azért mert szeretem őket és ők is szeretnek engem. Hárman vannak, és imádnivalóak. Feltétlenül szeretnek, hálásak, játékosak, aranyosak, kedvesek, hűségesek. De aki nem szereti őket az úgysem fogja megérteni.


Volt macskánk is, több is. Csak akkor másztak elő, ha kiabáltam hogy kaja. El is kóboroltak mind idővel. Egyik sem jött oda hozzám amikor szomorú voltam és sírtam. A kutya igen. Felugrott mellém, lefeküdt és a combomra tette a fejét. Vigasztalt a maga módján. Ezt én még egy macskánál sem tapasztaltam például.


A macska ezt gondolja: A gazdi etet, játszik velem, simogat, szeret, figyel rám: ÉN vagyok az Isten!

A kutya ezt gondolja: A gazdi etet, játszik velem, simogat, szeret, figyel rám: Ő az Isten.


Na ezért vannak kutyáim macskák helyett. Teljesen jól leírja a lényeget. A kutyák önzetlenek és hűségesek, igaz barátok.

2016. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek korom óta nagy állat barát vagyok,de a kutyák különleges helyet foglalnak el a szívemben.A páromnak évekig könyörögtem legyen kutyánk.Ő soha nem értette,hogy miért kell annyira....nem tudtam megmagyarázni csak kell!!!Most két és fél éves a kutyánk,àgyban alszik,imàdjuk,kènyeztetjük,tényleg olyan mint egy gyerek. :) 100%-ig család tag!Szóval ezt nem lehet elmagyarázni,szereted,mert hozzád tartozik èlete végéig és bármi történik nem válsz meg tőle!
2016. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés. Rengeteg mindent ad. Mindegy a nap, az idő, a hangulat(om), ugyanúgy jön és örül és kiugrik a bőréből, ha meglát. Esküszöm rám jó hatással van ha csak foghatom, vagy hozzám ér, mert kiengedem a stresszt amíg simogatom. Ha ideges vagyok, vagy nyugalomra vágyom, bármikor kapható egy nagy sétára valami eldugott mezőn. Bármikor fel tud vidítani, volt is már rá példa, bár még kis szeleburdi alig 1 éves kutyus, de amikor napokig semmit nem volt kedvem csinálni, csak magamba roskadni, folyamatosan bújt, egyszerűen ha ránézek már nevetnem kell, olyan aranyos cuki feje van.:D

Azt hittem kutyapárti vagyok, de mióta macskánk is van, rá ugyanezek igazak. Nem tudom, hogy a kutya hiszi magát macskának, vagy fordítva, de ezek ketten a legjobb társaság, össze vannak nőve, együtt szaladnak a kapuhoz, ha jön valaki, mindent együtt csinálnak. Ők az első állataim, és nem is értem, hogy bírtam ki nélkülük eddig.

2016. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34 éve vannak kutyáim, és el sem tudnám képzelni kutya nélkül az életemet. Tanyán élek, ezért fontos, hogy őrizzék a házat, jelezzék az idegent, de szeretem is őket nagyon, amit többszörösen viszonoznak. Nekem biztonságérzetet adnak, cserébe pedig nagyon jó gazdijuk vagyok.
2016. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Miota az eszemet tudom szinte mindig volt kutyank. En el sem tudnam kepzelni az eletet kutya nelkul.


Ha csak 5 percre megyek el otthonrol es haza?erek, annyira orul, kint szinte senki mas.

Megerzi ha beteg vagy szomoru vagyok.


Nagyon sok minden jot tudnek meg roluk mondani. Osszesegeben meg annyi, hogy nekem kutyaval teljes az eletem.

2016. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!