Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap hoztam el az 5 hónapos...

Tegnap hoztam el az 5 hónapos uszkáromat, azóta nem kakil. Elég félénk. Lehet, hogy csak meg kell szoknia az új helyét, vagy irány a doki?

Figyelt kérdés
Sajnos hazafelé háromszor is hányt az autóban, megérkezve nagyon meg volt ijedve, lassan engedett fel utána. Iszik és eszik, pisil is, de kakilni semmi azóta, séta közben sem. Annyira nem is aktív, mint uszkárokról olvastam, de már jóval magabiztosabb, mint tegnap, Csak a szorulása miatt aggódok. Elmúlik ez, ha megszokja az új helyét, vagy vigyem dokihoz? Holnap tudnám legközelebb sajnos...

2016. szept. 11. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne dokihoz vinni, a szorulás nem játék. És ha már ott vagytok egy vizsgálat,sem árt hogy biztosan,egészséges. Nem tudom honnen van,de lehet hogy féregtelenítésre és parazita elleni védelemreis szükség lesz.
2016. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tenyésztőtől van, nem szaporítótól. Minden oltása megvan és féreghajtani is csak 6 hónaposan kéne vinni az oltási könyve szerint legközelebb... De egyébként is akartam menni állatorvoshoz vele a mikrochip átíratása miatt, így előbb megejtjük, ha estig nem változik a helyzet.
2016. szept. 11. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A kornyezetvaltozas miatt is lehet. A mienknek is volt hogy eloszor bem kakilt. De egy doki sosem art ☺
2016. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tenyésztőt akitől vetted, főleg ha tegnap hoztad el. Ő ismeri a kutyáját, tudja eddig mit evett, mit kapott. Mi volt vele. Egy normális tenyésztő ilyenkor ad tanácsot.
2016. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ugyanazt a tápot etetem vele, mint a tenyésztő, ezt már előre tisztáztuk. Estére pedig végül kakilt is, és már jóval élénkebb, szóval tényleg csak szoknia kellett az új helyét. :) Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 12. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!