Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyünk neki egy kutyát?

Vegyünk neki egy kutyát?

Figyelt kérdés
Már kb. 4 hónapja hogy az apukám meghalt. De anyukám nem képes feldolgozni. Még mindig sír ha beszélünk róla vagy valami rá emlékezteti. Alig eszik, nem néz TVt, nem olvas újságot. Arra gondoltam hogy vehetnék neki egy kutyát. Egy menhelyi kutyára gondoltam aki 7-8 év körüli. Szóvál már nem annyira játékos. Nektek mi a véleményetek? Jó ötlet?
2010. ápr. 23. 14:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
szerintem egy 2-3 éves mopszot vegyél mert az nem anyira játékos és még rádaásul aranyos is
2010. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szeritnem jo otlet, amit irtal. A kutya kora is jo, mert kozepkoru, de nem oreg. Mindenkepp kistestu legyen, amelyik nyugodt, es amelyik szereti az emberi kozelseget, mert az idos neniknek nagyon megnyugtato, ha a kutya odahajtja a buksijat az olebe. Itt meg oregek otthonaba is visznek kutyakat, terapias celokbol, mert jo hatassal van az oregekre.

Bujos kutyust szerezz be neki!

2010. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Anyuddal együtt menjetek el a menhelyre, ő válasszon kutyust, biztos lesz olyan aki első látásra szerelem.
2010. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy jó ötlet, de azért puhatolózz nála. És fiatal kutyát vegyél vagy hozzál menhelyről.

Egy idős "elrontott", kutyával lehet nem lenne türelme foglalkozni, és csak nyűg lenne neki. Még egy fiatalabbat nevelgethet könnyen.

2010. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És arra is gondolj, hogy egy 7-8éves kutya már öregnek mondható. Ha esetleg megbetegszik, akkor ismét elveszítene valakit az életéből anyud.
2010. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jo otlet, hogy kutyat ajandekozz edesanyadnak. Ha mar beszeltel is vele errol, es nem utasitotta el, akkor valoszinuleg o is orulne neki. A kor, amit megadtal, az is jo, 6-8 eves kutya mar kinotte a kolyokseget, de nem oreg.. Nagyon sok menhely van, en is eppen onnan keszulok kimenteni egy kutyust, aki rettento halas lesz ezert..
2010. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!