Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A royal canin milyen kategóriá...

A royal canin milyen kategóriájú tápnak számít?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A Royal Canin egy nagyon jó táp.
2010. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ebben az árkategóriában jobb beltartalmú tápok is vannak a Royal Caninnál.
2010. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Az én kutyám brutál hasmenést kapott tőle,vízszerű zöldet piszkított.Ahogy abbahagytuk a tápot,azonnal elmúlt.Mások viszont arról számolnak be,hogy a kutyájuk ettől jött rendbe.

Véleményem szerint az összetétele nagyon gyenge,sok gabona,kevés hús,méregdrága reklámok(ezt fizettetik meg a vevővel).

Szeriontem nem éri meg az árát,összetételéhez képest méregdrága,hasonló összetételű tápokat olcsóbban kapsz.

2010. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a royal egész jó de én a hills mellett vagyok. de emígy ha royal van otthon akkor én yorkiknak valót és 0-10 kg-sa kutyáknak valót veszek a westiemne kés ezt a 2 fajtát összekeverem mert a yorkis táptól szép a szőre. a hillsesbol pedig a kiaskutyáknak való bárányossat szereti. :)
2010. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket, tapasztalatokat, várom is őket, de én konkrétan arra gondoltam, hogy milyen a katergóriája (pl: középkategóriás, prémium, stb.)
2010. ápr. 25. 15:47
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Prémium táp. Igen jó minőség, csak mindenkinek meg kell találni a neki valót, mert sokféle van belőle.
2010. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Prémium táp, mi is ezt tudjuk már évek óta a kutyáknak.
2010. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!