Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok szeret az ágyon...

A ti kutyátok szeret az ágyon aludni?

Figyelt kérdés

Milyen idős és mekkora?


(Olyanok válaszát nem várom akik fel sem engedik az ágyra)


2016. szept. 30. 07:52
 1/7 anonim válasza:
42%
Szia! Az én kutyám csak az ágyon alszik a lábamnál. Amikor megkaptam , akkor én is úgy gondoltam, hogy nem fogom felengedni az ágyra, de amikor megtanult felugrani, nem volt szivem lerakni... Shih-Tzu , 8 kg, 3,5 éves.
2016. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik nagyon szeret. Ot orokbefogadtuk, tacsko-erdelyi kopo-staffi keverek, kb 2 eves. A masik kutyusom 9 eves, bichon havanese. O nem szeret sokaig fent lenni, lefekszik a hideg kore. Meleges nagyon. A tacsi meg fazos, kepes osszehordani egy kupacba a takarot, parnakat es a legtetejere fekszik. 😅
2016. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem mehetnek fel az ágyra. A domináns néha kihasználja a tabut. A haverját sarokba szorítja, és csak az ágyon keresztül tud menekülni...
2016. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
4 eves bichon, a kedvenc helye az agy labanal
2016. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nekem 12hetes beaglem van, az elején nem de már 3hete együtt alszunk.

Ma is a hátára mászott és úgy aludt. Tegnap pedig a fejemet olelgette :))

2016. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egy 11 hónapos Jack Russell Terrier kutyusom van. Az elején nem engedtem fel az ágyba, de aztán történt vele egy baleset és azóta megnyugtat, ha ott van velem. Imád az ágyon aludni, beletúrja magát a takaróba és oda bújik minél közelebb hozzám :)
2016. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lettek lepontozva akik együtt alszanak?
2016. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!