Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha felteszem a kutyám a...

Ha felteszem a kutyám a jófogásra én döntöm el hogy kinek akarom eladni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam elolvasni a szabályzatot de borzalom hosszú és számomra bonyolult. Ha felteszem kötelező odaadnom annak aki érdeklődik/megvenné? Vagy hogyan megy ez?

2016. okt. 1. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jolvan, tenyleg nem tudhatom, de akkor se szeretem eladni a kutyákat..

bocs ha megsertettelek

2016. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A jófogáson árusításra én nem tudok mentséget. A tiéd, de már nem kell, meguntad? Szaporító vagy? Vagy talált, mentett kutyából akarsz pénzt szerezni?
2016. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
egyik sem talált.
2016. okt. 3. 21:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vatera.hu oldalra tenném föl, ott értelmesebb emberek vannak. Ott is van szabályzat, de ha beleírod hirdetésbe, hogy csak jó helyre adod, nem fogják elvenni tőled.


Jófogáson is írd ki, hogy csak jó helyre, esetleg le is akarod ellenőrizni, hol fogják tartani... Ha meg nem szimpatikus valaki, akkor nem adod oda, mondd, hogy több jelentkező van és majd értesíted pl. 2 nap múlva, hogy hogy döntöttél.

2016. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!