Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kéne sétáltani egy több...

Miért kéne sétáltani egy több ezer négyzetméteren tartott kutyát?

Figyelt kérdés

Azt maximálisan megértem, hogy egy panellakásban élő kutyát naponta többször is kell sétáltatni, de egy tanyán élőt, ami jellemzően 4-5-10 ezer négyzetméteren él, azt teljesen fölöslegesnek tartom. Ismerek olyat, ahol kerítés sincs, és mégsem megy el a kutya 100-200 méternél messzebb.

Én is tanyán élek, de még nem láttam erre kutyákat sétáltató embereket. Azt meg egyenesen ostobadágnak tartom, ha valaki azt mondja, hogy egy 7000 nm-es udvaron tartott kutyát ugyanannyit kell sétáltatni,mint egy 70 nm-es lakásban tartottat. Pontszerzésre, százaléknövelésre biztos jó ez a szöveg ezen az oldalon, de egyértelműen butaság.

Azért győzzetek meg az ellenkezőjéről, hátha én is elkezdem sétáltatni a kutyáimat!


2016. okt. 5. 07:15
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Milyen stílusról beszélsz? Tanyán az a dolguk, hogy őrizzék a házat, jelezzék az idegent. Nem golden retrieverem, és nem törpeuszkárom van, nem hobbi és nem dísz. Ez nem stílus! Itt arra vannak a kutyák, amire "kitalálták" őket, amiért tartják évezredek óta, és nem az unatkozó emberek játékszere.
2016. okt. 8. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!