Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tenyészt...

Mit gondoltok erről a tenyésztőröl?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 6. 19:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem akartam hogy szidjátok. Nekem van véleményem és érdekelt másoké is.
2016. okt. 6. 19:58
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem szorul weboldalra,mert jó részt ismeretségi körben eltudja adni a kölyköket,illetve a facebook oldal is oldal!


Weblap szerkesztés nem egyszerű és nagyon sok időt elvesz! Plusz azt frissíteni is kell,amire mondjuk nem sok embernek van ideje,mert pl a kutyáival foglalkozik és nem a neten töltögeti a képeket.

Rengeteg kennelnek van weboldala,de mindegyikhez kb 2-5 éve nem nyúltak,azonban a facebook oldalukat meg frissítik. Szóval ne ez alapján válasz.

Vedd fel a kapcsolatot vele,menj el nézd meg a kutyáit.


Én is ismerek egy tenyésztőt,neki sincsen weboldala,csak facebookos.

Mondjuk őt személyesen ismerem és a kutyáit is.

2016. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem áll szándékomban kutyát vásárolni. Csak jófogáson bóklásztam néztem hogy milyen keverékeket próbálnak fajtatisztaként eladni és belebotlottam. Érdekelt hogy milyen tenyésztő lehet de 5 képen pár hirdetésen és egy videón kívül nem sokat találtam. Néztem már nás kenneleket is amik ugyan elhagyatottak voltak de meg tudtam őket találni facebookon és az oldalukon meg tudtam nézni a kutyáikat, az,eredményeiket, és az előző almokat.
2016. okt. 6. 20:24
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ami csak annyit jelent, hogy jobban értenek az online marketinghez, ki tudják használni az internet adta lehetőségeket. Nem ez alapján érdemes megítélni valakit. Ha van infó róla a neten, az szuper, ha nincs, akkor sajnos oldschool módon kommunikálni kell vele, ha valami érdekel. De ez szerintem a tenyésztői munkáját nem feltétlenül minősíti :)
2016. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

nem kevés tenyésztő van akinek nincs honlapja, vagy régi, nem működő, mert mást csinál, aztán valahogy mégse marad rajta kölyök... :-D

a fajtához nem értek, így nem tudom megmondani jó -e, bár nem tűnik egy mocsok szaporítónak így ránézésre. vannak rendes tenyésztők akik jófogáson és hasonló helyeken hirdetnek, mert sokan keresnek itt kutyát. lehet, hogy egy laikus nem tudja hol kell keresni, de itt meglátja, beszél vele és végül törzskönyves fajtatiszta kutya mellett dönt, nem szaporítónál köt ki. ilyen is van.

2016. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"milyen keverékeket próbálnak fajtatisztaként eladni"

szerinted hogyan tudna törzskönyveztetni egy keverék kutyát?

2016. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azt az egy mondatot nem rá értettem hanem a többi hirdetőre. Pl. Mikor pulit próbálnak máltai-ként eladni. Vagy valami keveréket aminek köze nincs a megadott fajtához.
2016. okt. 9. 08:57
 18/20 anonim ***** válasza:
21%
Kedves kérdező :) A tenyésztő üzeni le lehet róla szálni! Amúgy találtál már kabátot az akitádra amit 1 hete még a jófogáson árultál . Nem itt kéne szórakozgatnod hanem otthon tanulni ! Mert nem fog menni a suli ! 16 éves vagy nem ilyesmivel kéne foglalkoznod ! foglalkozz sokat a kutyával szerez kutyás barátokat stb .
2016. okt. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 te miről beszélsz?
2016. okt. 11. 07:06
 20/20 anonim ***** válasza:
Hobbi célra tökéletes kiskutyák, bátran merem ajánlani.
2016. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!