Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel télen kint lehet...

Jack russel télen kint lehet tartani?

Figyelt kérdés

3 éves, kinti-benti kutya-eddig télen bent volt nappal is.

de most már van munkám és szeretném ha kint lenne amíg nem vagyunk otthon. Van szigetelt háza is..-de még igy is aggódom hogy vajon amikor már hidegek lesznek menyire fogja bírni


2016. okt. 11. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Kistestű, rövidszőrű kutya. Nem igazán alkalmas kerti tartásra.
2016. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Meg fog fagyni.
2016. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
akkor akinek ilyen (vagy ilyesmi) kutyája van-az napközbe a lakásba tartja bezárva? az nem viseli meg hogy napi 8-9 órát egyedül van bezárva?
2016. okt. 11. 12:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Előtte séta labdázással, hogy kifáradjon, plusz én kétfelé veszem a napi kajaadagját, a felét séta után odaadom neki, így kifáradva, teli hassal átalussza a napot. Hazaérve megint rögtön séta, ezúttal hosszabb, én ezt összekötöm a bevásárlással. Kevésbé viseli meg ez, mint amikor reszket a hidegtől a majdnem kopasz kis hasával.
2016. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

értem..

hát ez nálunk igy nem fog menni. fél8 körül megyünk el itthonról. (két kisgyerekem is van akikkel időben el kell készülnöm) szóval egyszerűen nem fér bele az időben hogy még előtte sétáltassam,stb

2016. okt. 11. 13:45
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Fel kell kelni annyival korábban. A lakáskutya-tartás ezzel jár.

Egyébként 8-9 órát kibír egyedül.

2016. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
De mi volt a terv? Hogy addig gondoskodsz róla, amig otthon vagy a kicsikkel, utána se séta, se semmi, de még kiteszed a közvetlen életveszélynek is? Egy kistestű, rövidszőrű kutyának a fagy ugyanolyan veszélyes, mintha nyáron kocsiba zárnád... keress neki felelős(ebb) gazdát, ha innentől csak plüsskutya kell nektek. És ne add át a gyerekeidnek ezt a viselkedésmintát, hogy egy élőlényt csak elméletben szeretünk, de az igényeit nem vesszük figyelembe.
2016. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem lehet. + Ő egy aktív fajta. Te is tudod, hogy napot a kell mozgatni
2016. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na vártam már hogy mikor fog valaki "kiosztani"

A terv az volt hogy nem akarok kutyát..pláne nem ilyen fajtát!

Csak hát a férjem mindenképpen akart (ezen mindig vita volt) es ilyesmit.közbe a gyereknek is mondogatta ugyhogy ő is nyaggatott. Es egyszercsak itt volt a kutya.. Persze közbe megszerettem es bár nem akartam benti kutyát mégis én voltam aki elsőnek beengedte. És persze én vagyok aki tanitja es foglalkozik vele. Mostani helyzet miatt is nagyon haragszom a férjemre mert ezt most valahogy meg kéne oldani.. Ezert se akartam kutyát vagy ha igen akkor olyat ami jobban birja a hideget. Bezarni se merem egesznapra mert szeret kint is rohangálni.sokszor kikéretőzik. A kutyaol minden oldalrol szigetelt.es teleraktam vastag takaroval.egyelőre biztos nem fázik.

De igyekszem megoldani majd a télre..

2016. okt. 11. 17:31
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Takaró helyett szalma
2016. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!