Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10 hetes kutyával meddig...

Egy 10 hetes kutyával meddig kell otthonmaradni?

Figyelt kérdés
Most fogok venni egy 10 hetes kiskutyát és én egy olyan 10-15 napra gondoltam h non stop vele foglalkozok de utána a munka miatt otthon kell hagynom egy kb 6 órára.10-15 nap elegendő neki h megszokja az új körülményeket,engem....stb???

2016. okt. 11. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elègnek kell lennie. Csak arra figyelj, hogy fokozatosan szoktasd az egyedülléthez is, azt ne csináld vele, hogy 0-24 együtt vagytok aztán utána otthagyod egész napra.
2016. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Az én kutyusom 8 hetes volt mikor elhoztuk, 2 hetet voltam otthon vele én is és teljesen megszokta. VISZONT ! Amíg otthon vagy addig is szoktatsd az egyedül létre, így ha dolgozni mész nem lesz neki furcsa. Én úgy csináltam hogy először csak a lépcsőházba mentem ki, ott tudtam hallgatózni mit csinál/nem-e sír utánam. Aztán már boltba is lementem nélküle...és így szépen megszokta hogy a gazdi nem mindig lesz mellette! :)

Ez mellett neveld is azért az alapokra. Én is így tettem, és most van egy okos, kiegyensúlyozott kutyám! :)

2016. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a gyors válaszokat es akkor majd figyelek rá hogy fokozatosan szoktassam az egyedüllétre.
2016. okt. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!