Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már nem tudom mitcsináljak (? )

Már nem tudom mitcsináljak (? )

Figyelt kérdés
2 éves beaglem ha közel hajolok hozzá meg morog néha megis kap de ez ritka..lehet nem szeret:S... na de mások azt mondják hogyha ezt csinálja kicsit üssem meg"" , néha persze gyengéden megpöckölöm az orrát vagy rákiabálok.ez egyáltalán nem hatásos, csak jobban morog vagy erősebben megharap. na meg nem is jó szerencsétlen kutyát "bántani" mit tegyek?...
2010. ápr. 25. 16:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget hát birkózás nem volt:D megmorgott és lenyomtam a földre csak tartottam megnyugodott, elengedtem és ott feküdt egy darabig elmentem aztán egy kis idő után oda mentem és megsimogattam, de nem engedte hogy hozzáérjek elment elkerült nem volt rám kíváncsi :S feladom én nagyon szeretem de szerintem valamiért nem vagyok neki szimpatikus...
2010. ápr. 29. 19:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én mindenesetre sajnálom és remélem egyszer majd összebarátkoztok :(
2010. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!