Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gyepmester mit csinál a...

A gyepmester mit csinál a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Múltkor hazahoztam egy kutyát az utcáról, felhívtam a menhelyet, hogy befogadják-e. Azt mondták, nincs hely, hívjam a gyepmestert. Sokat gondolkodtam, mert a legtöbb gyepmester a kazánba dobják a kutyákat... :S Én meg akkor inkább kiteszem az utcára, mint elégessék! Még csak 6-8 hónapos lehetett. Felhívtam, azt mondta, hogy megtartják, gazdit keresnek, és menhelyekre adják, és a nagyon öreg, beteg kutyákat altatják el.
2010. ápr. 25. 23:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
végül tele volt a gyepmester is, azt mondta, dobjam utcára a kutyust... :S
2010. ápr. 25. 23:06
 2/24 anonim ***** válasza:
És mit csináltál?
2010. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
pff, akkor már inkább a gyepmester mint kidobni az utcára, én azt mondom. Bocs hogy ezt mondom, és én is sajnálom a kutyákat, de jobb hogyha elaltatják vagy vmi, minthogy az utcán kóborogjon és veszélyt jelentsen a járókelőkre. Persze az lenne a legjobb, hogyha valaki be tudná fogadni, csakhát így is tele vannak a menhelyek:S
2010. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nos ugyan van arra eu-s szabályozás hogy csak öreg vagy nagyon beteg állatot lehet elaltatni, a sintér telepeken 2 hétnél tovább nem nagyon szokták tartani a kutyákat hanem elaltatják őket. Persze vannak kivételek.
2010. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Hogy kazanba dobjak?? Elve? Nekem ettol sirnom kell!!! Na ne mar, hogy ezt lehet, erre nincs valami szabalyozas, valami torveny??

Tenyleg, vegul mit tettel a kutyaval??

2010. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, ezért kár volt hazavinned...!! Hátha olyan ember találta volna meg, aki szereti az állatokat, és meg is tudja tartani. Nem hiszem, hogy igaz, amit a gyepmester mondott neked. A gyepmester magyarul SINTÉR, és elpusztítják a kutyákat...:(((
2010. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

sőt, nem csak kazánba dobják, van olyan gyepmester, amelyik dróttal fojtja meg.

drága ugyebár az injekció... :S :(


kérdező, remélem nem engedted vissza az utcára szegényt!

2010. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a gyepmester azt mondta, engedjem vissza, így elengedtem... :( inkább, mint a kínlódásos halál! :'(
2010. ápr. 26. 00:02
 9/24 A kérdező kommentje:

inkább ez:

[link]

mint ezek:

[link]

[link]

2010. ápr. 26. 00:06
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

ezzel végülis ugyanannyit ártottál neki, mintha a gyepmesterhez adod.

így is befoghatja, az utcáról. sőt, elütheti az autó. gonosz gyerekek dobálhatják, vagy halálra kínozhatják. éhenhalhat.

én biztos hogy addig nem nyugodtam volna, míg gazdit nem találok.


olyan is volt, hogy egész éjszaka úton voltam egy talált kutyával, akkor még tizenéves voltam, a szüleim azt se tudták hol vagyok, már kerestettek, de engem semmi más nem érdekelt akkor, csak hogy biztonságba helyezzem a kutyát egy szerető gazdánál. végül sikerült, mert addig harcoltam, amíg kellett.

2010. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!