Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gyepmester mit csinál a...

A gyepmester mit csinál a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Múltkor hazahoztam egy kutyát az utcáról, felhívtam a menhelyet, hogy befogadják-e. Azt mondták, nincs hely, hívjam a gyepmestert. Sokat gondolkodtam, mert a legtöbb gyepmester a kazánba dobják a kutyákat... :S Én meg akkor inkább kiteszem az utcára, mint elégessék! Még csak 6-8 hónapos lehetett. Felhívtam, azt mondta, hogy megtartják, gazdit keresnek, és menhelyekre adják, és a nagyon öreg, beteg kutyákat altatják el.
2010. ápr. 25. 23:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Legkozelebb harcolj hogy talalj neki gazdat... valamit biztos lehet intezni, ez csak elszantsag kerdese. Tudom,mert hasonloan 00.21-es hozzaszolohoz, volt, h en is napokig semmi massal nem foglalkoztam, csak azzal, h gazdat talaljak.

Rohadtul meg kellene reformalni Magyarorszagon az allatvedelmi torvenyeket, mert ami van, az egy nagy fos!!!

2010. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

róla lenne szó:

[link]

ha valaki kéri a kutyust, odaadom szívesen!

2010. máj. 15. 00:50
 23/24 anonim válasza:
Nem kell mindent elhinni amit a gyepmesterekről írnak.A dolgukat teszik .Az önkormányzat fizeti őket ugyanúgy mint a többi dolgozót az önkormányzaton belül.Vannak ott is előírások mint máshol pl:nem lehet akárhogy kinyírni kutyát mert valami állatkínzásnak számít és büntetendő
2011. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem ma fogja elvinni az egyik kutyámat.Veszélyes a gyerekre.Volt aki azt mondta itt ,hogy lelketlen vagyok de nincs a helyembe az aki mondja.Ha ez a megoldás akkor ez.Utcán ne kóboroljon mert veszélyes arról nem is beszélve mennyi betegséget hurcolász egy kitett kutya még ha meg se harap senkit.Ha kiderül ki a kóbor kutyának az esetleges gazdija azt megbüntetik.Ha megharap valakit akkor egy életen át kell fizetni ha maradandó károsodásokat okoz.Ezeket is mérlegelni kell.
2011. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!