Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A keverék kutyád, milyen...

A keverék kutyád, milyen fajtákból jött össze?

Figyelt kérdés
Az én kutyumnak a mamája írszetter-dalmata, az apja meg dobbermann-magyarvizsla. Ő egy igazi kis keverék kutya. :)
2010. ápr. 26. 08:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az enyém szálkás szőrű tacskó és yorkshire terrier keverék. :D

[link]

2010. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Berni pásztor a mama, a papa pedig valami játszótéri keverék lehet. Beugrott a kerítésen, uh nem tudjuk:-) Hatalmas imádnivaló blöki lett belőle:-)Kicsit szálkás a szőre és ő a legszebb kutyus az egész világon! Teljesen egyedi:-)
2010. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az enyém valami szánhúzó fajta meg valami tacskó keverék gyermeke. A testalkata meg a pofija egy tacskóra hasonlít csak kicsit magasabb és tömött dús fehér-szürke bundája van mint egy huskynak. Igazából elég idétlenül néz ki de én pont ezért szerettem bele.
2010. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem golden retriever és sárhegyi farkasölő keverék.:)
2010. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
skót juhász anya - német juhász keverék apa
2010. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jajj, mindegyik nagyon aranyos lehet.


Egyik válaszoló kérésére, mutatok pár képet az enyémről. :)


[link]


[link]


[link]

2010. ápr. 27. 13:02
 17/17 anonim ***** válasza:

Szép. Írtam neked privátot, így már képet nem kell mutass. :) Dobermannra hasonlít?

Ugy sejtem, amire küllemre hasonlít, belsőleg is olyan. De eléggé dalmatásan ragyog a szeme, meg úgy a teste is. Ez a színárnyalat, nos, nem vagyok biztos abban, hogy nem az írszetter sötétvöröse színezte át a dobi-vizsla alaphangot. De nagyon szép! Eléggé dalmatás, csak nem pöttyös :))

2014. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!