Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép spitzről kérdések?

Közép spitzről kérdések?

Figyelt kérdés

Mennyire szökős?

Milyen könnyen tanítható meg a behívásra?

Mennyire élénk, ugatós, a pomerániaihoz képest nyugodtabb?

Mennyire ritka Mo.-n?

Van itt vkinek?

Kennelt tudtok Mo.-n linkkel?


2010. ápr. 27. 10:23
 1/5 anonim válasza:
Nekem van egy 5 éve spiccem.Sokat ugat és mindenre,azon kívül nagyon játékos és tehetséges színész,jön valaki hozzánk hozza a tálkáját mint aki éhezne... :D hamar tanulnak.Visszahozza a labdát,.. mindent tud szinte és én tanítottam rá.Sok sikert hozzá!A szőre na hát igen hosszú és csomósodik főleg a fülénél és a hasánál.Fésüld gyakran akkor nem fog.
2010. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt pomerániaim és közép spitzem is. A pomerániainál nyugisabb a vérmérséklete, de szerencsére ugyanolyan kíváncsi és érdeklődő. Iszonyat gyorsan és könnyen tanul, jópofa kutyó. szerintem nem ritka, viszonylag gyakran találkozok közép spitzet sétáltató emberkékkel :) Kennelt nem tudok.

Sajnos én a közép spitzemmel nagyon csúnyán megjártam. Nem volt megfelelő a hely ahonnan elhoztam (akkor még fogalmam sem volt róla, hogy mi az a szaporító), a világ pénzét ráköltöttük (hetente 1-2x tuti állatorvosnál voltunk), de ennek ellenére pár hónaposan elpusztult :(

2010. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsónak: sajnálom, megírnád pü-ben esetleg hogy honnan vetted, ne járjak én is így?
2010. ápr. 27. 12:11
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, külföldről veszel középspitzet. Ott is ugorj egyet néhány országgal nyugatra. Magyarországon és a környéken nincs tenyésztő.
2010. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen színben keresel, ennek tudatában tudok neked kenneleket ajánlani itthon vagy külföldön.
2010. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!