Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a tapasztalatotok...

Nektek mi a tapasztalatotok milyen fajta kutyáitokkal amikot tüzelnek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek nagyrésze már ivartalanítja a kutyáját
2016. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Az a tapasztalat h egy katasztrófa helyzet. A kutyát ilyenkor kennelbe kell zárni, meg van bolondulva, a kan kutyák bejönnek az udvarba, ha kint van, akkor is felugyelet alatt kell tartani, szóval az állapot tarthatatlan. Éppen ezért atestunk az ivartalanításon és lám, milyen jól tettük mindenféle szempontbol, Kiderült h megnagyobbodott mehe van a kutyának szóval a későbbiekben mindenhogyan gond lett volna vele. Ugyh most már élvezi az örökös szabadságot. Cane Corso/amstaff/dobi mix. Jaaaa és ugy kaptuk vissza a kutyát, mintha egy öleb lenne, legalábbis azt hiszi magáról...
2016. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Jaj szegény második, elmehetne drámakirálynőnek... xD Nekem volt, hogy 3 szukám tüzelt egyszerre, de nekem ez sosem okozott semmi problémát. Olyankor nem vittem őket sétálni, nem azért nem nem fogadnak szót, hanem mert hazacsalja a szag a kanokat. De ennyi. Senki nem próbált bejönni, vagy ha igen, akkor nem sikerült, nem sorakoztak hordák a ház előtt, nem volt véletlen vemhesség, az első kutyám 14 évesen halt meg ivarosan, a másik kettő is köszöni jól van. Előtte is elég nagy kutyás volt a család, akkoriban még nem volt divat az ivartalanítás de sosem volt semmi baleset vagy ehhez kapcsolódó betegség.
2016. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ja és a viselkedésük sem változott meg soha. Szerintem amelyik kutya meg van nevelve, az ilyenkor is jól viselkedik. Aki nem, hát azon ilyenkor az jobban kijön. Ha meg az ivartalanítást akarod reklámozni második, akkor lehetőleg ne azzal gyere, hogy megváltozik a jelleme, mert ez sokaknak egy óriási minusz, ők azt a kutyát akarják akit addig felneveltek. Amúgy nem vagyok ivartalanítást ellenes, a macskám nekem is meg van műttetve, csak szerintem koránt sem ekkora felhajtás egy ivaros kutya, mint ahogy egyesek mutatni akarják.
2016. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kérdező SAJÁT tapasztalatot kért, nem pedig altalonos véleményt, te nagyon okos. Nem gondolnam h egy állat viselkedése tuzeleskor attól függ, hogyan van nevelve. Ez teljesen egyéni. A masik szuka kutyám, aki ivaros, vele sosincs semmi gond es kanok sem járnak hozzá. Szoval van összehasonlítási alapom.
2016. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akita inu. 6 hónaposan kezdte és 3 hétig tartott. Semmi változás nem volt. A séták is probléma mentesen zajlottak, nem próbált szökni, nem volt nyugtalan, a kanokkal sem voltak gondok, teljesen átlagosan ment minden. Csak a rendszeres betét váltogatás volt, új és a séta előtti-utáni tüzelőbugyi le- és felvétel. Szóval semmi különös nem történt nem változott semmi. Igaz abban az időben többet volt fürdetve hogy tiszta legyen.
2016. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ti nem érzitek azt hoggy ilyenkor pl idegesebb vagy távolságtartóbb veletek vagy mással a családban?
2016. okt. 28. 17:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy*
2016. okt. 28. 17:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki kellen ivartalanítani,mindenkinek az lenne a legjobb.
2016. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!