Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » örzö védö németjuhász?

örzö védö németjuhász?

Figyelt kérdés

hallottam arrol hogy ha csak örzö-védöre akarja vki tanitani ezt a fajtát akkor lehet olyanra nevelni hogy amikor közeledik a kutya felé idegen,akkor már morogjon,és neki akarjon menni.

ez hogy érhetö el??


2010. ápr. 27. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Am nem kell vadnak lennie a kutyának , a cigók alapból félnek a kutyáktól , a NJ meg nem kiskutya uyhogy nemhinnám h megtámadnak ha sétáltatod.Sztem azért nem baj ha kiképzed örzővédésre , így ha véletlenül mégis próbálkoznának figyelmezteted őket h kiképzett , és sztem ugys udábbállnak.Házőrzésre viszont használhatod , csak rakj ki 1 táblát h harapós kutya.

Hát az igazat megvallva , én kennelben tartanám kutyát ha nem vagy otthon , mert a cigók szokták hergelni , kínozni a kutyákat.

Hát ez nehéz helyzet :S mert ha megharapja vmeiket , akkor jön az egész família és azzal sem jártok jól....Viszont örző-védőzni csak kutyasuliban lehet megtanítani a kutyát , otthon ne is próbálkozz !!!

2010. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!