Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok...

Milyen kutyafajtát ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
Olyan kutyákra gondolok amiknek nem hullik a szőre és nem olyan büdösek,és meg lehet őket tanítani arra hogy fölöslegesen ne ugassanak.Naponta kétszer háromszor tudnám vinni sétálni.Délelőtt egyedül lenne mert suliban vagyok,szüleim dolgoznak.Amikor haza érek,sokat foglalkoznék vele.

2016. nov. 1. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit!!! Egy kutyának kell a mozgástér, és az, hogy foglalkozzanak vele!
2016. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Én arra jöttem rá, hogy a puli nagyon "praktikus" ilyen szempontból, ha lehet ilyet mondani egy kutyusra. Magamhoz vettem egyet és teljes rövidre vágtam a szőrét, de hosszú szőrrel is ugyanez a helyzet, a puliszőr nem hullik. És nincs szaga sem. Fürdetni óvatosan szabad, nem dörgölni, inkább csak nyomkodni a kis szőrét, hogy ne bomoljanak meg a kis csigák.

[link]

Hát nem szuper cuki? És a menhelyek mindig tele vannak gazdira váró pulikákkal, puli keverékekkel!!!

2016. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 100%, hogy minden nap minimum háromszor le tudod vinni, akkor semmilyet.

Kölyökkorban még eleinte kb. 2 óránként le kell vinni, aztán ahogy nő, egyre ritkábban, de a napi 3 séta az alap. Kistestű kutyánál inkább 4. A sétákból az egyik olyan legyen, ahol szabadon is mozoghat és játszhat más kutyákkal, és legalább másfél órás.

Kölyökkutyát a nyári szünet elejére kell időzítened, ha kölyköt szeretnél.

Fajták: bichonok, törpe-vagy középuszkár.

2016. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg tudnám oldani hogy napi 3-szor minimum levigyem,egyes napokon négyszer vagy akar ötször.
2016. nov. 1. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiknek nem hullik vagy csak minimálisan a szőre azok a bichonok, az uszkárok, a yorki, esetleg a bedlington terrier.
2016. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Juj pulit nehogy vegyél lakásba, mert megőrülnének tőle a szomszédok annyit ugat, ráadásul neki tényleg nem való a lakás, hanem a porta ahol szaladgálhat.
2016. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hullik a szőre, nem büdös, nem ugat és lakásba való?


Ez a fajta a plüsskutya.

2016. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy egyáltalán ne legyen szaga vagy hogy egyáltalán ne ugasson és ne hulljon a szőre,hanem hogy csak nagyon kicsi mértékben.
2016. nov. 1. 17:01
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
A lakásba tartott kutya nem büdös.az én kutyáim sose büdösek nem is értem, hogy lehet egy lakásban tartott kutya büdös...
2016. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
2-es: az igazi pulinak tilos (!) a szeme elol megritkitani/v. rovidebbre vagni a szort, mert megvakul!!! Nem hiaba van az ott!
2016. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!