Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok...

Milyen kutyafajtát ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
Olyan kutyákra gondolok amiknek nem hullik a szőre és nem olyan büdösek,és meg lehet őket tanítani arra hogy fölöslegesen ne ugassanak.Naponta kétszer háromszor tudnám vinni sétálni.Délelőtt egyedül lenne mert suliban vagyok,szüleim dolgoznak.Amikor haza érek,sokat foglalkoznék vele.

2016. nov. 1. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez egy igen butuska városi legenda a puliról, nem tudom te kitől tudod de inkább a kutyakozmetikusokat és állatorvosokat kérdezd meg az ügyben. De ha csak a google-t hívod segítségül:


[link]

2016. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek ilyen sötét emberek? :D Dehogy vakul meg a puli, ha levágják a szeménél a szőrt! Ha kicsi kora óta ki van neki onnan rendszeresen vágva akkor semmi baja nem lesz, maximum, ha már egy idős kutyáról van szó, akinek egész életében a szeme elé lógott a szőre, és egyszer csak levágják neki, annál lehet, hogy nem tesz túl jót a szemének a hirtelen sok fény, de az se vakul meg!
2016. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"2-es: az igazi pulinak tilos (!) a szeme elol megritkitani/v. rovidebbre vagni a szort, mert megvakul!!! Nem hiaba van az ott!" - ne viccelj már, te ezt el hitted? Ez csak amolyan "urban legend". Természetesen nem vakul meg, ha nyírják a szeme előtt a szőrt.
2016. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Am szerintem bármilyen kutyát tarthatsz lakásban, kicsit, nagyot egyaránz. Ez a hogy kell neki a szabad tér meg nagy hely, baromság, egy kutya mit csinál ha egyedül van?.....alszik, nem szaladgál föl-alá, de ha nég fut is pár kört attól sem fárad le. Azok akik azt mondják nagy kutya nem való lakásban, azoknak nem volt még panel nagykutyájuk. Nekem egy 24 kg-os juhász kutyám van, és ilyen lusta kutya nincs még egy a világon. D.e egyedül van, mert dolgozok, és alszik végig, ezt onnan tudom hogy alig akar felkelni mikor hazajövök, d.u meg megyünk mint a mérgezett egér. Nincs hangja, nem ugat, nem rombol, nem rohangál, alszik amíg otthon van és ha hazaértünk úgy ki van purcanva hogy folytatja az alvást.
2016. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én a Cavalier King Charles Spánielre gondoltam még.Az jó választás?
2016. nov. 3. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!