Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a mopsz tartás?

Milyen a mopsz tartás?

Figyelt kérdés
Nos.Én szeretnék egy mopsz kutyát, én csak 11-éves vagyok. Na de mindegy,kezdjük a kérdést. Tudom betekes kutya, és hogy büdös, röfög, meg könnyen kigurul a szeme, de nekem akkor is tetszik. Először is, nekünk van egy féléves macskánk, az bánta fogja őt? Nekünk van kettő német juhászunk, igaz elkülönétve, de attól ugye nem lessz baj? Azt amúgy hogy lehet meg akadájozni, hogy ki essen a szeme? lehet egyedül tartani? Vannak különös igényei? Úgy lehetvtartani, hogy sokszor kint van, sokszor bent van? A válaszokat előrre is köszönöm(:

2016. nov. 2. 18:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Ha jól eteted, ápolod, akkor nem büdös.

2. Ha jó helyről van, akkor nem esik ki a szeme, azért ahhoz nagy és összetett probléma kell. Ráadásul nyugodtan viheted nyakörvvel, nem lesz semmi baj.

3. A másik két kutyával is foglalkozni kell ugye tudod? Sétáltatni, nevelni, stb. Nem ártana ha a mopszival is összebarátkoznának.

4. A MOPSZOT NEM LEHET A KERTBEN TARTANI! Olyat lehet, hogy kiengeded pisilni (emellett sétáltatni is kell az utcán minden nap!) de a kertben nem maradhat éjszakára!

5. Jó helyről vedd, 100-120 ezer forintba kerül egy normális tenyészetből hobby célra. :)

2016. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!