Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám majdnem nekemjön...

A kutyám majdnem nekemjön evés közben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Így csinálom: melegítem a kajáját. Örül, csóválja a farkát, ugrál, első két lábával felugrik az asztalra. Lelököm, és ahányszor lelököm annyiszor visszaugrik.

Kész az étel. Leültetem a kutyát, mondom marad. Lassan leteszem a tálat. Közbe mondom hogy marad. Ha okosan ül akkor azt mondom hogy eszik, vagy hogy tiéd. És ,, neki ugrik,,. Abban a lendületben hogy mondom hogy tiéd, megsimogatom a hátát. Kimegyek a konyhából. Pár perc mulva visszamegyek és nekemront. Ugat, vicsorit, kap felém, morog. Mint egy vadállat. Ilyenkor ha rászólok hogy mit csinálsz akkor mégjobban csinálja. Bevallom ilyenkor félek tőle. Ha alkalom adja valahogy elterelem a figyelmét, és amíg nem figyel elveszem a tálat. Ha szerencsém van, akkor nem veszi észre hogy én vettem el. De ha észreveszi hogy a kezemben van a tál akkor megint ugat, morog, vicsorít, kap felém. Amikor lenyugszik akkor kiviszem az udvarra pisilni.

Ez hosszú távon nem fog működni. Tervezem hogy elviszem kutyasuliba de, most hogy jön a rossz idő, nem tudok eljutni vele. Mert csak messze van kutyasuli. Tavasszal mindenképp elviszem. De addig mit tegyek?

Légyszi a sértő kommentektől kíméljetek. 14 éves vagyok



2016. nov. 3. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem jo. Nem te vagy a főnök. Milyen fajta? Hamarabb kene vele suliba menni.
2016. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Ezzel a kutyával nem suliba kell menni hanem terápiára, mert nagyon erős védőösztöne van a kajára és Te sajnos egyáltalán nem állsz a helyzet magaslatán.
2016. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Keverék. De nem tudom megoldani. Autónk nincs és ha vonattal megyünk be akkor háromnegyed órát kell sétálni a hidegben. És ezt ő sem bírja...
2016. nov. 3. 18:32
 4/25 A kérdező kommentje:
Miféle terápiára? :o
2016. nov. 3. 18:33
 5/25 anonim ***** válasza:
Lemozgatás után adsz neki enni?
2016. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem ez nagyon egyszerű!


"Pár perc mulva visszamegyek és nekemront. Ugat, vicsorit, kap felém, morog. Mint egy vadállat. Ilyenkor ha rászólok hogy mit csinálsz akkor mégjobban csinálja. Bevallom ilyenkor félek tőle. Ha alkalom adja valahogy elterelem a figyelmét, és amíg nem figyel elveszem a tálat."


Itt lehet a probléma! MIÉRT VESZED EL TŐLE A TÁLAT???

2016. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Már előre tudja, hogy el akarod előle venni a tálat, ezért vicsorít.
2016. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 sanyinak ***** válasza:
2%

Miert veszed el a kutyatol a kajat? A falkavezer sem megy vissza a kajaert, ha mar atadta a tobbi falkatagnak a dezsmat!

Ne idegesitsd feleslegesen a kutyat!

2016. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért veszem el a tálat mert már üres.
2016. nov. 3. 18:55
 10/25 sanyinak ***** válasza:
0%

Miert veszed el a kutyatol a kajat? A falkavezer sem megy vissza a kajaert, ha mar atadta a tobbi falkatagnak a dezsmat!

Ne idegesitsd feleslegesen a kutyat!

2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!