Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam a játékait szettepi...

A kutyam a játékait szettepi rangatja mint egy fenevad miért?

Figyelt kérdés
Van menhejről kutyam mar felnőtt de nem öreg border collie keverek. ha megkaparint valamit a szajaba veszi és rázza rángatja mint egy idegbeteg. Nem jatszik vele hanem kivégzi

2016. nov. 7. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

1- Túl sok energiája van, játszatok, sétáljatok vele többet.

2- A "hagyd/ereszd" parancsot tanítsátok meg neki.

2016. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok energgia csak alszik. De komolyan vuszem is orvoshoz ma meg csak kb 3 orat volt ebren most is alszik a kanapé mellett. Az normalis
2016. nov. 7. 11:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Az normális ?
2016. nov. 7. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:

A "halálra rázás" ösztönösen benne van minden ragadozóban.

Egyedtől függ, melyiknek milyen erős ez az ösztöne.

Még a macskánál is lehet látni, ha pl. egy darab húst kap , mielőtt megeszi, jól megrázza.

2016. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert ő így szeret játszani :) Ne kombináld túl.
2016. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha csak mar latom a bőrcipőt a szájába
2016. nov. 7. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, így játszik. Vegyél neki valami strapabíróbb játékot (pl kong, kötél), amit kedvére "kivégezhet". Vagy sok videóban látni olyat, hogy felfüggesztenek egy fára kötelet vagy valamiféle gumiabroncsot, és azon "lóg" a kutya, azt is cibálhatja ahogy bírja, próbáld meg ezeket. Amit meg féltesz tőle, azt tedd el olyan helyre, ahol nem fér hozzá.
2016. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a férjem hozott neki sipolos labdát . ugydöntöttem hogy egy óra után eldöntöttem hogy én magam költözök a menhelyre :D
2016. nov. 7. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Killing move. Nem kell túl gondolni szerintem se az enyém is csinálja kb. mindennel, meg a foldon levo szosszel is. Mi vettünk neki egy kötelet egy allatboltban meg kapott egy kivenhedt kosárlabdát es azon tombol. A másik kesz komposztalo van mar a házunk elott neha, mert minden szart szajbavesz es peckesen hazahozza bot level toboz. Neha útközben "megoli" szerintem mienk 150%osan zsákmányos.
2016. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!